Term Life İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
180
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Term Life İzle

Suç ve dram temalarının oldukça iyi bir hikaye örgüsü ile buluştuğu sayılı yapımlardan biri olan Term Life, sürükleyici atmosferi ile gerek izleyicilerden gerekse de film otoritelerinden tam puan almayı başarıyor. Baba ve kız ilişkilerinin de irdelendiği term life izle, aksiyon seviyesinin oldukça üst seviyede tutulması sebebiyle de izleyiciye oldukça keyif alacağı bir sinema deneyimini garanti ediyor.

Filmin konusu ise; klasik bir hayatta kalma öyküsünün, söz konusu olgu ”aile” olduğu zaman ne kadar önemli olduğunu da izleyiciler ile buluşturuyor. Soyguncu olan Nick Barrow’un (Vince Vaughn) son işi beklendiği gibi gitmemiş ve başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Polisler ve uyuşturucu çeteleri arasında kalan Nick, kendini oldukça çaresiz hissetmektedir. Yaşadığı bu çaresizlik duygusunun içinde ayrı yaşadığı kızı Cate (Hailee Steinfeld) için bir şeyler yapmak isteyen Nick, hayatta olmadığı dönemde kızına bırakabilmek için kendisine 1 milyon dolar değerinde hayat sigortası yaptırır.

Sigortanın aktif hale gelebilmesi içinse, 21 saatlik sürenin geçmiş olması gerekmektedir. Nick hayatının en zorlu geçecek olan 21 saatinde, hayatta kalmak için büyük bir mücadele içerisine girecektir.

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, Dram Filmleri

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
Ejderin Doğuşu İzle Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Dönüşüm İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: 6

2 izlenme
Ateş Altında Kurtarma İzle Tek Parça

IMDB Puanı: 8.7

2 izlenme
The Sense Of An Ending İzle Full HD

IMDB Puanı: 6.4

10 izlenme
Demiryolu Kaplanları İzle Full HD

IMDB Puanı: 6.1

12 izlenme
Closeness İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: 7.7

12 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?