Temel İle Dursun İstanbul’da İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7,312 Görüntülenme

Temel İle Dursun İstanbul’da İzle izle

(Türkiye)

Temel İle Dursun İstanbul'da Full HD İzle


Kaçış 1950 filmi yapımcısı olan İlhan Taş, bu sefer yönetmen koltuğunda. Üstelik son dönemin en komik yerli komedi film olan Temel ile Dursun İstanbul’da, filmiyle. Türkçe komedi film ve yeni komedi filmi olan Temel ile Dursun İstanbul’da ince esprilerle dolu harika bir Karadeniz komedisi. Filmin başrollerinde Wilma Elles, Alay Cihan, Tahsin Taşkın gibi oyuncular var. Hemen hemen tüm oyuncuları filmlerden ve ekranlardan zaten biliyorsunuz. Temel İle Dursun İstanbul'da full izle seçenekli bol kahkahalı, eğlenceli ve samimi bir film. Üstelik tek part izle özelliği ile gülmeyi garanti ediyor.

Temel İle Dursun İstanbul'da Online İzle


Temel-İle-Dursun-İstanbulda-tek-part-izle

Yerli komedi film adından da anlaşılacağı üzere Karadeniz’den İstanbul’a gelişin hikayesini anlatır. Dursun ve Temel karakterleri üzerine kurulan Türkçe komedi film ve yeni komedi filminde Dursun’un yalanlarına inanan Temel İstanbul’dadır. Fakat karşılaştığı İstanbul ve Dursun beklediği gibi çıkmaz.

Temel Dursun’a kızar ama artık İstanbul’dadır ve karısı Fadime’den korktuğu için de geriye dönemeyecektir. İşte bu şekilde başlayan Full hd izle ve full izle özellikli harika bir komedi filmi sizleri bekler. Kahkaha ve gülme krizi garantili Temel İle Dursun İstanbul'da online izle filminde ince espriler ve içten sahneler ile izleyenleri büyüleyecektir.

yerli-komedi-izle

Yerli komedi film dalında Karadeniz insanının komedi anlayışı ve esprilerinin bir harmanı olarak tasarlanan film oyunculuk ve kurgu açısından oldukça güzel izler sunuyor. Türkçe komedi film ve yeni komedi sıklıkla kullanılan Karadeniz şivesi, filmi boğmadan samimi ve doğru kullanımı ile izleyenleri etkiliyor. Temel İle Dursun İstanbul'da izle özellikli filmi sıkıldıkça ve gülme ihtiyacı duydukça tekrar izlenmesi gereken bir film. Filmin tek part izle özelliği ile arkanıza yaslandığınızda kendinizi tutamayacak ve kahkahalar ile filmin sonuna kadar gideceğiniz kesin.

Temel İle Dursun İstanbul'da Tek Part İzle

Fragman 2 3 4 5 6


Temel İle Dursun İstanbul’da Full HD İzle

Kaçış 1950 filmi yapımcısı olan İlhan Taş, bu sefer yönetmen koltuğunda. Üstelik son dönemin en komik yerli komedi film olan Temel ile Dursun İstanbul’da, filmiyle. Türkçe komedi film ve yeni komedi filmi olan Temel ile Dursun İstanbul’da ince esprilerle dolu harika bir Karadeniz komedisi. Filmin başrollerinde Wilma Elles, Alay Cihan, Tahsin Taşkın gibi oyuncular var. Hemen hemen tüm oyuncuları filmlerden ve ekranlardan zaten biliyorsunuz. Temel İle Dursun İstanbul’da full izle seçenekli bol kahkahalı, eğlenceli ve samimi bir film. Üstelik tek part izle özelliği ile gülmeyi garanti ediyor.

Temel İle Dursun İstanbul’da Online İzle

Temel-İle-Dursun-İstanbulda-tek-part-izle

Yerli komedi film adından da anlaşılacağı üzere Karadeniz’den İstanbul’a gelişin hikayesini anlatır. Dursun ve Temel karakterleri üzerine kurulan Türkçe komedi film ve yeni komedi filminde Dursun’un yalanlarına inanan Temel İstanbul’dadır. Fakat karşılaştığı İstanbul ve Dursun beklediği gibi çıkmaz.

Temel Dursun’a kızar ama artık İstanbul’dadır ve karısı Fadime’den korktuğu için de geriye dönemeyecektir. İşte bu şekilde başlayan Full hd izle ve full izle özellikli harika bir komedi filmi sizleri bekler. Kahkaha ve gülme krizi garantili Temel İle Dursun İstanbul’da online izle filminde ince espriler ve içten sahneler ile izleyenleri büyüleyecektir.

Yerli komedi film dalında Karadeniz insanının komedi anlayışı ve esprilerinin bir harmanı olarak tasarlanan film oyunculuk ve kurgu açısından oldukça güzel izler sunuyor. Türkçe komedi film ve yeni komedi sıklıkla kullanılan Karadeniz şivesi, filmi boğmadan samimi ve doğru kullanımı ile izleyenleri etkiliyor. Temel İle Dursun İstanbul’da izle özellikli filmi sıkıldıkça ve gülme ihtiyacı duydukça tekrar izlenmesi gereken bir film. Filmin tek part izle özelliği ile arkanıza yaslandığınızda kendinizi tutamayacak ve kahkahalar ile filmin sonuna kadar gideceğiniz kesin.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Temel İle Dursun İstanbul’da İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap