Tek Gördüğüm Sensin İzle Full HD Tek Parça
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (238)
3,711 Görüntülenme

Tek Gördüğüm Sensin İzle Full HD Tek Parça izle

Görme yetisini kaybetmiş bir genç kızın yaşam serüvenini anlatan bu filme Gina adında bir genç kız vardır. Bu kızın başından oldukça kötü bir an geçmiştir. Bu an ise trafik kazasıdır. Oldukça kötü bir kaza sonucu göremeyen kız bu kaza sonucu her ne kadar hayatta kalmayı başarmışsa da gözlerini bu kazadan kurtulamamıştır. Artık psikolojik yönden de kötü etkilenmiş bu kız için zor bir yaşam beklemektedir. Bu kız için farklı bir dünya yaratılmak istenmektedir. Bu sebeple de eşi onun için yeni bir dünya oluşturmaya çalışmaktadır. Eşi gördüğü her şeyihn tasvirini yaparak ve yorumlayarak onun için dünyayı yeniden yaratmaktadır. Gina bu anlatılanlara göre kendi dünyasını kurmakta ve kendine göre kurgulamaktadır.

Reklamı Geç
30Tek Gördüğüm Sensin Direk İzle, Tek Gördüğüm Sensin Sansürsüz İzle, Görme yetisini kaybetmiş bir genç kızın yaşam serüvenini anlatan bu filme Gina adında bir genç kız vardır. Bu kızın başından oldukça kötü bir an geçmiş ve durumdan da kötü etkilenmiştir. Bu an ise trafik kazasıdır. Oldukça kötü bir kaza sonucu göremeyen kız bu kaza sonucu her ne kadar hayatta kalmayı başarmışsa da gözlerini bu durumdan kurtaramamıştır. Artık psikolojik yönden de kötü etkilenmiş bu kız için zor bir yaşam beklenmektedir. Bu kız için farklı bir dünya yaratmak isteyen eşinden her zaman destek gören Gina her ne kadar alışmış gibi görünse de zorluk çekmeye devam etmektedir. Bu sebeple de eşi onun için yeni bir dünya oluşturmaya çalışmaktadır. Eşi gördüğü her şeyin tasvirini yaparak ve yorumlayarak onun için dünyayı yeniden yaratmaktadır. Gina bu anlatılanlara göre kendi dünyasını kurmakta ve kendine göre kurgulamaktadır. Bu dünya içerisinde eşinin tarif ettiği her şeyi kendine göre yeniden düzenleyerek bu durumu daha yaşanabilir hale getirmiştir.
2017 ABD yapımı dram ve gizem kategorilerinde yayınlamış ve ilgi görmüş bir film olarak vizyone girmiştir. Marc Forster yönetmenliğinde çekilmiş olan Tek Gördüğüm Sensin filminin oyuncu kadrosunda ise Blake Lively, Jason Clarke, Yvonne Strahovski gibi isimler bulunmaktadır. Bu film izleyenler için oldukça ilgi çekici olup Gina’nın dünyasında kendilerini gördükleri için beğeni de toplamıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap