Sword Master izle
3.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.5 /10 (4)
5.9 IMDB Puanı 256 Görüntülenme

Sword Master izle

Yönetmen:

Sword Master izle Full HD, Sword Master izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme olumlu yönde büyük katkılar sağlamıştır. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kılıç ustasının şimdiye kadar yaşantısından dolayı birçok kişinin canını yakması sonucunda bu olayın artık vicdanını rahatsız etmesi sonucunda işi bırakarak kendinin sefil bir hayata adamasını ele alıyor. Kılıç ustası işinde oldukça profesyoneldir. Bu yüzden de namını çoğu kişi duymuştur.

Reklamı Geç
30


Sword Master izle Full HD, Sword Master izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme olumlu yönde büyük katkılar sağlamıştır. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise bir kılıç ustasının şimdiye kadar yaşantısından dolayı birçok kişinin canını yakması sonucunda bu olayın artık vicdanını rahatsız etmesi sonucunda işi bırakarak kendinin sefil bir hayata adamasını ele alıyor. Kılıç ustası işinde oldukça profesyoneldir. Bu yüzden de namını çoğu kişi duymuştur. Ancak son günler de bu olayı düşünen usta işin sonuçlarından biri olan insanların canını yakmayı bırakmak istemiştir. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır. Her ne kadar kılıcı bırakıp başka bir hayatın kapılarını aramak istese de geçmişi onun yakasını bırakmayacaktır. Bunun için kılıcı tekrar eline almak zorunda kalan usta eski yeteneklerini tekrar kazanmak için büyük bir mücadeleye girecektir.

2017 Hong Kong, Çin ortak yapıtı olan Sword Master filmli içerik olarak Aksiyon ve Dram gibi konuları ele alıyor. IMDB den 5.9 gibi iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine ve yorumcularına kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tung-Shing Yee oturuyor. Başarılı yönetmeni bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Sword Master filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap