Sümela’nın Şifresi 3 izle Cünyor Temel izle tek parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2 Yorum 16,282 Görüntülenme

Sümela’nın Şifresi 3 izle Cünyor Temel izle tek parça

(2017 Türkiye)

Yönetmen:

Adem Kılıç

Oyuncular:

Çetin Altay, Eren Hacısalihoğlu, Ayşegül Günay

Reklamı Geç
30

Sümela’nın Şifresi 3 İzle

Film sektörünün değerli parçaları arasında yer alan Sümela Şifresi seriri, yeni film ile izleyici karşısına çıkıyor. Film ekibi Sümelanın Şifresi 3 izle: Cünyor Temel’i çekmek için düğmeye bastı. Adem Kılıç’ın yönettiği yapım komedi türünden hoşlanan izleyicilerimiz için oldukıça iyi bir seçenek olacağa benziyor. Geçtiğimiz yıl komedi türü oldukça popülerdi. Bakalım aynı başarı bu senede tekrar edilecek mi?

Babası Temel’in ölmesi üzerine oldukça üzülen Cünyor Temel, babasından kalan yüksek bir miktardaki borcuda ödemek zorunda kalacaktır. Cünyor’ün bu kadar fazla parayı biraraya toplaması neredeyse imkansızdır. Arkadaşları Oğuzubillah ve Şato ona bu zor zamanında destek olacak ve oldukça tehlikeli yollardan beraber geçeceklerdir. Trabzon’da inşaat projesi için bulunan Arap milyarder Cabir El Kurabiyye’yi kaçırma kararı alan kafadarlar, daha sonra Temel’e Cabir’in kıyafetlerini giydirerek şehirde bulunan ve tarihi öneme sahip olan sahaya yapılacak inşaat projesini iptal ettirmeye çalışacaklardır. Bakalı bu üç kafadar ne gibi maceralardan geçecektir.

Filmin oyuncu ekibi Buket Çelik, Hidayet Erdinç, Eren Hacısalihoğlu, Salih Kalyon, Ayşegül Günay ve Çetin Altan gibi sinema sektöründe yıllarca emektarlık yapmış önemli isimler yer almaktadır. Senayo ise Yılmaz Okumuş’un eseridir.

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Teme İzle

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel filmini sitemizde tek part ve full hd olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca diğer türlerdeki kaliteli yapımlarda sitemizin arşivinde aktif olarak bulunmaktadır. İyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Zookeeper’ın Karısı izle başlıklı filmimizdeZookeeper’ın Karısı filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Sümela’nın Şifresi 3 izle Cünyor Temel izle tek parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (2)