cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


Sümela’nın Şifresi 2 Full İzle

16.371
FILM BILGILERI 10 ay eklendi
Sümela’nın Şifresi 2 Full İzle

Sümela’ nın şifresi 1 filmi ile birçok kişiyi ekran başına toplayan film ikinci sezonu ile de fazlasıyla beğenileri üstüne toplayacağa benziyor. komik film severleri gülme krizine sokacak , oldukça eğlenceli mükemmel bir film olarak karşınıza çıkacak.

Sümel’ nın şifresi 2 Temel full HD seçeneği seyirciyi kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.  Filmin birincisinde herkesin beğenisini üzerine toplayan ve oyunculuğu ile gönüllerde taht kuran Alper Kul yine seyircisi ile muhteşem bir etkileşim yakalayacağa benziyor. Filmde Karadeniz bölgesine ait tüm olaylar gerçek bir biçimde ve oldukça eğlenceli bir biçimde seyircinin karşısına geçecek. Hatta bu filmin ilk sezonu ile Trabzon ili turizm açısından oldukça canlanmıştı. İlk filme göre bu film kahkaha tufanını daha çok seyirciye yansıtacağa benziyor.

Sümela’nın Şifresi 2 yerli komedi; Filmde ilk sezona göre bu sefer daha sağlam adımlar ve mükemmel kadro ile harika bir başyapıt meydana getirildi. Önceki filmde olduğu gibi yine film fazlalıklı olarak Trabzon’ lu bir ekipten oluşmakta. Filmin yönetmeni olan Aden Kılıçta Trabzonlu olması ile filmde Karadeniz ‘ in tadı ve güzelliği gerçekçi olarak seyirciye yansıyacak.  Bu filmde samimiyeti , bol kahkahayı doyasıya kadar yaşamanız mümkün. Sümela’nın Şifresi 2 2017 komedi filminde mükemmel kadroyu bol kahkaha ile izleyebileceksiniz. Komedi filmi sevenler ve 2017 yılını gülerek karşılamak isteyenler kesinlikle sezonda iken kaçırmayın.

Sumelanin-sifresi-2-izle

Sümela’ nın şifresi 2 Temel tek part izle seçeneği ile seyirciyi sinema salonlarında buluşturacağa benziyor. Karadeniz’in gerçek  esintisi ve harika samimiyet dolu bu muhteşem film Sümela’nın Şifresi 2 izlemenizi öneririz. En iyi komediyi izlemek istiyorsanız Sümela’nın Şifresi 2 filmini kaçırmayın. Kahkaha severler ve komedi dolu bir film ile 2017 sezonunu açmak isteyenlere şimdiden Sümela’ nın şifresi 2 izle seçeneği ile çok eğleneceğiniz bu muhteşem filmde iyi seyirler diliyoruz.

Sümela’nın Şifresi 2 Tek Part İzle

Tür: 2016 Komedi Filmleri, 2017 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle, Yerli Komedi

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Adem Kılıç

Oyuncular: Alper Kul, Aslıhan Güner, Ruhi Sarı

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sümela’nın Şifresi 2 Full İzle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Sezercik - 10 ay

    hayranlıkla izlediğim film serisi filmkomedi.com sitesinde çok memnun olduğumu belirterek en kısa sürede sümelinin şifresi hd kalitesinde bizlere izleme imkanını sunaçaklarını umut ediyorum.