Suikast Tek Part İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,207 Görüntülenme

Suikast Tek Part İzle

(Fransa, ABD)

Yönetmen:

Dennis Gansel

Oyuncular:

Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones

Suikast Full HD İzle


Yeni yabancı film 2016 yapımı olan Suikast,  Dennis Gransel’in yönetmenliğinde aksiyon arayanlara birebir bir film. Bir insanın geçmişinden asla kurtulamayacağı üzerine temellenen film, oldukça hareketli bir yapıya sahip. Eski bir suikastçı olan ‘’Bishop’’ geçmişte öldürülmek istenmiştir.Bir suikastçı olarak misyonunu tamamladığını düşünen Bishop, emekliliğini ilan etmiştir. Ne var ki hayat yalnızca bizim isteklerimize göre şekillenmez.

Suikast-izle

Emekli olmaya karar veren Bishop gizlenir.Ancak yer altı dünyası onun  ölmediğini bilmektedir.Yeraltı dünyasının önde gelen ismi ‘’Crain’’ çıkarları gereği birilerini öldürmek istemektedir.Bu nedenle de bir tetikçiye ihtiyaç duyar. Crain Bishop’a gider ve onu eski günlerine döndürmek ister.Menfaat  iş başındadır. Bishop bu teklifi kabul edecek mi ? Geçmişle gelecek arasında nasıl bir yol izlenecek ? Yakınlaşmalar esasında birtakım hesap sormaları doğuracak mı ? Tüm bunları öğrenmek için Suikast  full hd izle seçeneği ile filmi kaçırmamalısınız.

Yabancı film aksiyon filmlerinin en önemli oyuncularından Jason Statham’ın başrolde oynadığı Suikast tek part izle olarak bizlere izlemesi keyifli bir film sunuyor. Crain karakterini canlandıran ‘’Sam Hazeldine’’ yle Jason Statham’ın diyaloglarına ve usta oyunculuklarına hayran kalacaksınız.

Suikast-full-hd-izle

Film yalnızca bu iki usta oyuncuyla sınırlı değil.Filmin bu kadar iyi olmasının bir nedeni de kadrosunun çok ünlü isimleri bünyesinde barındırması.’’Gina’’ rolüyle Jessica Alba, ‘’Max Adams’’ rolüyle Tommy Lee Jones ve ‘’Mei’’ rolüyle  Michelle Yeoh filme daha çok tat katmakta. Filmin tek eleştirilecek yanı sadece 96 dakika sürmesi. Filmi izleyecekseniz zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız için, film bittiğinde sitem etmeniz doğal.Ama filmi izlerken adrenalin seviyenizin oldukça yükseleceğini de hesaba katarsak, fazla adrenalin sizlerin koltuklarınızdan zıplamanıza da neden olabileceğini sizlere belirtmeden edemezdik. Bu hafta kimselere randevu vermeyin. Zira ‘’Bishop’’un yaptıkları herkesten fazla sizleri heyecanlandıracaktır. İyi adrenalinler :)

Suikast İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Suikast Tek Part İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap