Stoker – Lanetli Kan İzle Sansürsüz Online Film 1080p
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (81)
1,311 Görüntülenme

Stoker – Lanetli Kan İzle Sansürsüz Online Film 1080p

Yönetmen:

Chan-wook Park
Stoker - Lanetli Kan Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Stoker - Lanetli Kan Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. İngiltere ve ABD ortak yapımı olan ‘ Stoker ‘ dilimize ‘ Lanetli Kan ‘ şeklinde çevrilmiştir. Dram gerilim ve korku içerikli filmin yönetmenliği Chan – wook Park tarafından yapılmaktadır. Bu film, Güney Koreli olan ünlü yönetmenin Amerika’ da çektiği ilk film olma özelliğini taşımaktadır. Doksan dokuz dakika süren ‘ Stoker ‘ in bütçesinin on iki milyon dolar olduğu bilinmektedir.

Reklamı Geç
30


Stoker – Lanetli Kan İzle

Stoker – Lanetli Kan Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Stoker – Lanetli Kan Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. İngiltere ve ABD ortak yapımı olan ‘ Stoker ‘ dilimize ‘ Lanetli Kan ‘ şeklinde çevrilmiştir. Dram gerilim ve korku içerikli filmin yönetmenliği Chan – wook Park tarafından yapılmaktadır. Bu film, Güney Koreli olan ünlü yönetmenin Amerika’ da çektiği ilk film olma özelliğini taşımaktadır. Doksan dokuz dakika süren ‘ Stoker ‘ in bütçesinin on iki milyon dolar olduğu bilinmektedir.

Stoker – Lanetli Kan Direk İzle

India Stoker, trajik bir kaza sonrasında babasını ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Richard’ ı kaybetmiş genç bir kızdır. Kendini oldukça yalnız hisseden India’ nın psikolojik durumunun iyi olduğunu söylemek mümkün değildir. Artık koca evde annesi Evelyn ile birlikte yaşamak zorunda kalacaktır. Anne – kız ise pek iyi anlaşabilen ikililer arasında değillerdir. Fakat evlerine tüm dengeleri değiştirecek biri gelecektir. Amcası Charles Stoker ile tanışan India, onun babasına benzediğini düşünmektedir. Oldukça genç olan Charlers, India’ nın hayatını çizmesinde ve kendine bir gelecek belirlemesinde yardımcı olacaktır. Zaten kanında olan duygular India’ nın tüm benliğini ele geçirecektir. film oldukça dikkat çeken unsurlar içermektedir. Filmin başrolleri oldukça fazla sayıda hayran kitlesine sahip isimler olarak gözler önüne gelmektedir. filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap