Stalin’in Ölümü izle Türkçe Dublaj 720p Tek Part
4.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.5 /10 (42)
1,050 Görüntülenme

Stalin’in Ölümü izle Türkçe Dublaj 720p Tek Part izle

Stalin'in Ölümü filmi tek parça Türkçe dublaj izle, Stalin'in Ölümü filmi tek part full HD izle, Stalin'in Ölümü filmi 2017 yılı Fransa ve İngiltere ortak yapımı olan bu filmde anlatılan konu, eski Sovyetler Birliği lideri ve yapmış olduğu diktatör yönetimi ile beraber tüm dünyaya ün salmış olan Jozef Stalin'in ölümünün arkasında yatan gizli sırlardır. Filmde yaşanan olaylar ise oldukça komik ve dramatik anları izleyenlere yaşatmaktadır. Biyografi türündeki bu filmde, Jozef Stalin beklenmedik bir şekilde öldükten sonra Sovyetler Birliğinde yer alan üst düzey Sovyet yetkililer, Stalin'in yerine kimin geçeceğine dair tartışmalara başlarlar. Fakat bu konu oldukça zordur ve hepsi birbiriyle anlaşmazlığa düşerler. Zira Stalin'in boş bıraktığı koltukta birçok kişinin gözü vardır. Bu nedenle de ülkenin yönetimini kimin üstleneceğine dair büyük bir kaos durumu hakim olmaya başlamaktadır.

Reklamı Geç
30

Stalin’in Ölümü filmi tek parça Türkçe dublaj izle, Stalin’in Ölümü filmi tek part full HD izle, Stalin’in Ölümü filmi 2017 yılı Fransa ve İngiltere ortak yapımı olan bu filmde anlatılan konu, eski Sovyetler Birliği lideri ve yapmış olduğu diktatör yönetimi ile beraber tüm dünyaya ün salmış olan Jozef Stalin’in ölümünün arkasında yatan gizli sırlardır. Filmde yaşanan olaylar ise oldukça komik ve dramatik anları izleyenlere yaşatmaktadır. Biyografi türündeki bu filmde, Jozef Stalin beklenmedik bir şekilde öldükten sonra Sovyetler Birliğinde yer alan üst düzey Sovyet yetkililer, Stalin’in yerine kimin geçeceğine dair tartışmalara başlarlar. Fakat bu konu oldukça zordur ve hepsi birbiriyle anlaşmazlığa düşerler. Zira Stalin’in boş bıraktığı koltukta birçok kişinin gözü vardır. Bu nedenle de ülkenin yönetimini kimin üstleneceğine dair büyük bir kaos durumu hakim olmaya başlamaktadır.
Stalin’in Ölümü filmi izleyenlerine oldukça dramatik anların yanı sıra komik anları da yaşatmaktadır. İzleyenlerin oldukça beğenmekte olduğu bu filmin vizyon tarihi olarak 16 Mart 2018 belirlenmiştir. Tube Tales’in de yönetmenliğini üstlenmiş olan Armando Iannucci’nin yönetmenliğini üstlendiği bu filmin baş rolünde Ucuz Roman, Büyük Balık, Rezarvuar Köpekleri, Ada, Desperado gibi filmleri ile ön plana çıkan usta oyuncu Steve Buscemi yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Simon Russell Beale, Paddy Considine, Rupert Friend, Jason Isaacs gibi oldukça ünlü isimlere de yer verilmektedir. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap