Soygun – Braqueurs
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 794 Görüntülenme

Soygun – Braqueurs

(2016 Fransız)

Yönetmen:

Julien Leclercq

Oyuncular:

Sami Bouajila, Guillauma Gouix, Youssef Hajdi ve Redouane Behache

Reklamı Geç
30

Soygun – Braqueurs

Soygun Filmi Yanis’in önderliğindeki soygun çetesi için işler yolunda gitmektedir. Ardı ardına başarılı soygunlar gerçekleştiren ve bol paralar kazanan çete hiç ummadıkları bir zamanda ve hiç ummayacakları bir şekilde kendilerini kurtulunması oldukça zor olan bir belanın içinde bulacaklardır..

dsfrt

Soygun – Braqueurs Tek Part İzle

Örgütün içinde Yanis’in kardeşi de bulunmaktadır. Yanis’in kardeşi Amine son gerçekleştirdikleri soygundan sonra kendi payından tatmin olmamıştır. Daha fazla para kazanmak isteyen Amine bunun yolunu soygunda kullandığı silahı atmayarak satmakta bulmuştur. Silahı satın alan kişilerin uyuşturucu mafyası olması Amine’nin ve çetenin diğer üyeleri için tehlike oluşturmaya başlamıştır. Mafya Silahın soygunda kullanıldığını öğrenince bundan fayda sağlayabilmek için başarılı soygunculara uyuşturucu soygunu yapmaları ile ilgili şantajda bulunmuştur. Örgütün başka çaresi olmadığından Yanis ve diğerleri bu şantaja boyun eğmek zorunda kalmış ve soygunu gerçekleştirmeyi kabul etmişlerdir. Soygun sorunsuz ve başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra artık kurtulduklarını zanneden örgütü yeni belalar beklemektedir ve bu uyuşturucu mafyasından kurtulmanın hiç de kolay olmayacağını anlarlar.

soygun-braqueurs

Soygun – Braqueurs Türkçe Dublaj İzle

Soygun filmi Avrupa’da 15 Temmuz 2016 da gösterime giren film polisiye filmi Fransız yapımıdır. Yönetmenliğini, aynı zamanda filmin senaryosunu da yazan Julien Leclercq’in üstlendiği filmde, Sami Bouajila, Guillauma Gouix, Youssef Hajdi ve Redouane Behache gibi isimleri seyrediyoruz. İMBD 6,3 puan almış olan film kurgusuyla, oyuncuların sergilediği performansla ve olay örgüsü ile polisiye aksiyon severlerin beğeni ile izleyicilerinin beğenerek izleyeceği filmdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Soygun – Braqueurs" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap