Şövalye İzle Türkçe Altyazılı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 54 Görüntülenme

Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

(2017-Yunanistan)

Yönetmen:

Athina Rachel Tsangari

Oyuncular:

Panos Koronis , Makis Papadimitriou , Giorgos Pyrpassopoulos , Vangelis Mourikis , Sakis Rouvas
Athina Rachel Tsangari ve  Efthymis Filippou tarafından kaleme alınmış olan filmin yönetmen koltuğunda Athina Rachel Tsangari yer almaktadır. Birbirinden başarılı ve usta isimlerin bulunmuş olduğu Şövalye filmi, izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak ve yeni oyunlar keşfetmelerini sağlayacaktır. Çekimlerinin 2015 yılında yapılmış olduğu bu film, 2017 yılında vizyona girecektir. Oldukça başarılı bir proje olan ve çekimlerinin Yunanistan’da gerçekleştiği Şövalye filmi, pek çok kişinin beğeneceği komedi ve dram filmleri arasında yer alacaktır.

Reklamı Geç
30

Şövalye İzle

Athina Rachel Tsangari ve  Efthymis Filippou tarafından kaleme alınmış olan Şövalye filminin yönetmen koltuğunda Athina Rachel Tsangari yer almaktadır. Birbirinden başarılı ve usta isimlerin bulunmuş olduğu Şövalye filmi, izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak ve yeni oyunlar keşfetmelerini sağlayacaktır. Çekimlerinin 2015 yılında yapılmış olduğu bu film, 2017 yılında vizyona girecektir. Oldukça başarılı bir proje olan ve çekimlerinin Yunanistan’da gerçekleştiği Şövalye filmi, pek çok kişinin beğeneceği komedi ve dram filmleri arasında yer alacaktır.

Arkada olan bir grup adam, sezonun açılmasıyla beraber balığa çımaya karar verirler. Lüks bir yatla denize açılan bu grup gün boyu eğlenirler. Günün sonunda geri dönmek için hazırlanan ekip yatta bir arıza olduğunu fark eder. Bu arızanın giderilememesi sonucunda denizin ortasında mağdur kalan grup, bir süreyi daha burada geçireceklerini anlarlar. Bundan dolayı zaman geçirmek için bir şeyler yapmaya karar verirler. Şövalye adında bir oyun oynamaya karar verirler. Şövalye adlı bu oyunda herkesin yapmış olduğu şeyler karşılaştırılacak ve yaptıkları şeylere göre puanlamalar yapılacaktır. En yüksek puanı toplamayı başaran kişi ise oyunun sonunda şövalye yüzüğünü takma hakkını kazanacaktır. Dakikalar boyunca ilerleyen bu oyun, herkesin hırs yapmasına sebep olur ve ortamda büyük bir etki oluşturur.

Şövalye Full HD İzle

Şövalye filminin oyuncu kadrosunda Panos Koronis, Makis Papadimitriou, Giorgos Pyrpassopoulos, Vangelis Mourikis ve Sakis Rouvas gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Şövalye İzle Türkçe Altyazılı" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap