Son Savaş: Aşk Sansürsüz Full HD Tek Part
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (44)
745 Görüntülenme

Son Savaş: Aşk Sansürsüz Full HD Tek Part

()
Son Savaş: Aşk direk izle, Son Savaş: Aşk filmini izle Son Savaş Aşk filmini ele aldığımızda ilk dikkat çeken özelliği işlediği konulardır. Yönetmen koltuğunda Roland Joffe’nin oturduğu filmde aksiyon, macera ve romantik komedi gibi konular başarılı bir şekilde izleyicilerine sunulmuştur.

Reklamı Geç
30

Son Savaş: Aşk direk izle, Son Savaş: Aşk filmini izle Son Savaş Aşk filmini ele aldığımızda ilk dikkat çeken özelliği işlediği konulardır. Yönetmen koltuğunda Roland Joffe’nin oturduğu filmde aksiyon, macera ve romantik komedi gibi konular başarılı bir şekilde izleyicilerine sunulmuştur. Filmin konusuna baktığımız zaman açık sularda batan bir İngiliz gemisinin keşfi için araştırmaya çıkan, Lauran’nın başına gelen olayları ele almakta olduğunu görmekteyiz. Laura bu İngiliz gemisini bulmak için okyanusun derinliklerine yüzer. Laura’nın bu dalışında bir tuzağa yakalanır. Jay Fannel Laura’nın kocası ve usta bir arkeolog’dur. Laura denizden uzun bir süre çıkmayınca Jay Fannel bir şeylerin ters gittiğinin farkına varır. Jay bu bekleyişin ardında kendisi de denize girmeye karar verir. Jay eşini kurtarmak için daldığı derin sularda başına gelen bir kaza sonucu komaya girer. Jay komaya girdikten belli bir süre sonra ölür.


Film çekim süreci boyunca Avustralya, Belçika ve Hollanda gibi birçok ülkeye ev sahipliği yapmıştır. Yapıt vizyona girerken izleyicilerinde büyük bir heyecan meydana getirtmiştir. Bu heyecanın baş sebeplerinden bir tanesi de filmin başrolünde oynayan Josh Hartnett’dır. Elbette ki bu filmin izleyici kitlesinin geniş olmasını sadece başrol oyuncusu Josh Hartnette bağlayamayız. Diğer Tamsin Egerton, Âlice Englert, Bipasha gibi değerli oyuncularında katkılarını unutmamak gerek. Ayıca filmin 2020 yılından bahsetmesi de izleyici kitlesinin artmasında rol oynamıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Son Savaş: Aşk Sansürsüz Full HD Tek Part" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap