Son Portre İzle Full Hd Türkçe Dublaj
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (1)
- IMDB Puanı 162 Görüntülenme

Son Portre İzle Full Hd Türkçe Dublaj

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Stanley Tucci

Oyuncular:

Geoffrey Rush , Armie Hammer , Clémence Poésy , Tony Shalhoub , Sylvie Testud
Son Portre filmi, 2017 yapımı olan ve olayların İngiltere ve Fransa’ da geçmektedir.  94 dakika ve dram türü ile biyografik tarzda beyaz perdeye aktarılmış olan film, 18 Ağustos 2017 tarihinde vizyona gireceği bildirilmiştir. Daha önce Terminal, Transformers:  Kayıp çağ,  Transformers 5: Son Şövalye, Azap Yolu, Percy Jackson: Canavarlar Denizi ve Şeytan Marka Giyer gibi izlenme rekorları kıran daha bir çok  filmlerde oyunculuk yaparak kendi başarısını gösteren, 11 Kasım 1960  New York, ABD  doğumlu  56 yaşında olan Stanley Tucci, Son Portre filminde karşımıza yönetmen koltuğunda çıkacaktır.

Reklamı Geç
30

Son Portre İzle

Son Portre filmi, 2017 yapımı olan ve olayların İngiltere ve Fransa’ da geçmektedir.  94 dakika ve dram türü ile biyografik tarzda beyaz perdeye aktarılmış olan film, 18 Ağustos 2017 tarihinde vizyona gireceği bildirilmiştir. Daha önce Terminal, Transformers:  Kayıp çağ,  Transformers 5: Son Şövalye, Azap Yolu, Percy Jackson: Canavarlar Denizi ve Şeytan Marka Giyer gibi izlenme rekorları kıran daha bir çok  filmlerde oyunculuk yaparak kendi başarısını gösteren, 11Kasım 1960  New York, ABD  doğumlu  56 yaşında olan Stanley Tucci, Son Portre filminde karşımıza yönetmen koltuğunda çıkacaktır.

Film de İsviçre’ de doğmuş, mesleği ressam ve heykeltıraş olan Alberto Giocometti yer almaktadır. Bir gün Paris’ te eski dostu Amerikalı yazar James Lord ile karşılaşır. Alberto, James Lord’ un enteresan bir yüzünün olduğunu düşündüğü için onun portresini çizmek ister. Lord bu teklife başta sıcak bakmaz ancak Alberto’ nun fazla ısrarı üzerine gururu okşanan Lord teklifi kabul eder. Lord başta çizimin en fazla bir kaç gün süreceğini düşünür. Fakat çizimin başlandıktan sonra haftalar geçmesine rağmen portrenin bitmemiş olduğunu gören Lord, kararsız, dahi ve aynı zamanda eski dostu tarafından yaşantısına el konulduğu hissine kapılır. Hem keyif hem de hayal kırıklığı arasında kararsız kalan Lord en sonunda Alberto’ nun aklının kaotik matematiğini çözer.

Son Portre İzle

Son Portre filminde Geoffrey Rush, Armie Hammer, Clemence Poesy ve Tony Shalhoud gibi başarılı oyuncular bulunmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Son Portre İzle Full Hd Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap