Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Full HD Tek Parça İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 561 Görüntülenme

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Full HD Tek Parça İzle

(2016)

Yönetmen:

Kürşat Kızbaz

Oyuncular:

Furkan Palalı, Gürkan Uygun, Saruhan Hünel
Anadolu'da Somuncu Baba olarak bilinen büyük bir alim ve düşünür olan Şeyh Hamid-i Veli'nin hayatını , gizli sırlarını ve düşünce tarzını beyaz perdeye taşıyan Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Full HD Tek Parça İzle filmi 1 Nisan 2016 tarihinde vizyona girdi. Tarih kokakn bir yapıtı dramla birleştirerek insanın en ucra duygularını dahi etkilemeyi başaran bu yapıt pek çok alan eleştiri aldı.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Full HD Tek Parça İzle

Anadolu’da Somuncu Baba olarak bilinen büyük bir alim ve düşünür olan Şeyh Hamid-i Veli’nin hayatını , gizli sırlarını ve düşünce tarzını beyaz perdeye taşıyan Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Full HD Tek Parça İzle filmi 1 Nisan 2016 tarihinde vizyona girdi. Tarih kokakn bir yapıtı dramla birleştirerek insanın en ucra duygularını dahi etkilemeyi başaran bu yapıt pek çok alan eleştiri aldı. Bu eleştirilere rağmen filmseverlerden iyi bir geri dönüş almayıda başardı. İMDB puanı olarak 6.9 alan Somuncu Baba: Aşkın Sırrı filminin yönetmenliğini Kürşat Kızbaz yapmıştır.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı full hd tek parça izle

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 720p İzle

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 720p İzlefilminin oyuncu kadrosuna göz attığımız da göze çarpan ilk isim tabi ki son zamanlarda pek çok işe atılmış başarılı oyuncu Gürkan Uygun oluyor. Filmin başrollüğünde ise geçtiğimiz 3-4 senede aktif olarak oyunculuk yapan fakat başarı merdivenleri hızlı bir şekilde ilerleyen Furkan Palalı yer alıyor. Başarılı isimlere Saruhan Hünel ve Sinan Albayrak eşlik ediyor.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 720p izle

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Direk İzle

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Direk İzle filminin konusuna detaylıca inecek olursak. Küçük yaşlarda babanın ölümüyle yüzleşerek ağır bir travma geçiren Hamid , hem bu acıyı dindirebilme hem de kendisini tanıyabilme yolunda bir dergaha girer. Buradaki muritlere katılırak dergahın işlerini yapar. Bir yandan da dergah için ekmek pişirmeye ve ilim derslerine katılmaya başlar. Kısa sürede herkes tarafından farkedilem Hamid, ilahi bir aşka tutulur ve bu aşkı arama arzusunda yollara düşer.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Somuncu Baba: Aşkın Sırrı Full HD Tek Parça İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap