Solaris izle Tek parça 1080p Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2032)
35,696 Görüntülenme

Solaris izle Tek parça 1080p Seyret izle

Solaris izle tek part 1080p, Solaris direk sansürsüz full hd izle, Bilim kurgu hayranlarının oldukça fazla beğenmekte olduğu Solaris filmi, içerisinde dram, gizem ve romantik ögeleri oldukça fazla barındırmaktadır. 2002 yapımı Amerika Birleşik Devletleri filmi olan Solaris'te muhteşem bir konu ele alınmaktadır. Chris Kelvin, uzay istasyonunda, dünya ile tüm irtibatı kesilmiş bir şekilde görev yapmaktadır. Profesyonel bir psikolog olan Kelvin, bu dünya ile irtibatı kesilmiş ve sessiz bir boşlukta olan uzay istasyonu içerisinde cevabı belki de verilemeyecek bir soru ile karşı karşıya kalmıştır.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Solaris izle

Solaris izle tek part 1080p, Solaris direk sansürsüz full hd izle, Bilim kurgu hayranlarının oldukça fazla beğenmekte olduğu Solaris filmi, içerisinde dram, gizem ve romantik ögeleri oldukça fazla barındırmaktadır. 2002 yapımı Amerika Birleşik Devletleri filmi olan Solaris’te muhteşem bir konu ele alınmaktadır. Chris Kelvin, uzay istasyonunda, dünya ile tüm irtibatı kesilmiş bir şekilde görev yapmaktadır. Profesyonel bir psikolog olan Kelvin, bu dünya ile irtibatı kesilmiş ve sessiz bir boşlukta olan uzay istasyonu içerisinde cevabı belki de verilemeyecek bir soru ile karşı karşıya kalmıştır. Henüz hayallerine kavuşamadığı karısı Rheya’yı düşünmekte olan Kelvin, hatıraların ve gerçekliğin birbiri ile karmaşık olduğu Solaris adlı gizemli gezegendedir. Ancak Solaris, Kelvin için inanılmaz bir fırsat sunar. Bu onun aşktaki ikinci şansıdır. Ona vicdan azabı da çektiren geçmişte yaşamış olduğu ilişkinin yönünü değiştirme fırsatının Kelvin’e sunulmasının üzerine, geçmişe giderek hatalarını düzeltebilecek bir yol arayacak ya da kaderin cilvesi ile beraber hataları tekrar ederek şimdiki hayatına geri dönecektir.

Solaris Direk İzle

Solaris filmi sadece konusu ile değil oyuncu kadrosu ve yönetmeni ile de izleyenlerde merak uyandırmaktadır. Filmin başrolünde Ocean’s 11 film serisinin beğenilen yüzü son derece profesyonel oyuncu George Clooney ve Truman Show, Ay Prensesi, Ronin, Sessiz Düşman gibi daha birçok yapımda rol alan Natascha McElhone yer alırken, yönetmen koltuğunda ise Steven Soderbergh’i görmekteyiz. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap