Smallfoot İzle Türkçe Dublaj
6.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.8 /10 (8)
- IMDB Puanı 387 Görüntülenme

Smallfoot İzle Türkçe Dublaj

(2018-ABD)

Yönetmen:

Ryan O'Loughlin

Oyuncular:

-
Sergio Pablos, Glenn Ficarra ve John Requa tarafından ortak bir kalemde buluşturulan Smallfoot filmi, izleyenlerine komik dakikalar yaşatırken aynı zamanda farklı maceralara da sürükleyecektir. Animasyon filmi olarak ekranlarda izleyeceğimizin bu filmin çekimleri, ABD’de gerçekleşmiştir. Ryan O'Loughlin’in yönetmen koltuğunda yer aldığı bu film, izleyenlerine dolu dolu dakikalar yaşatacaktır.

Reklamı Geç
30

Smallfoot İzle

Sergio Pablos, Glenn Ficarra ve John Requa tarafından ortak bir kalemde buluşturulan Smallfoot filmi, izleyenlerine komik dakikalar yaşatırken aynı zamanda farklı maceralara da sürükleyecektir. Animasyon filmi olarak ekranlarda izleyeceğimizin bu filmin çekimleri, ABD’de gerçekleşmiştir. Ryan O’Loughlin’in yönetmen koltuğunda yer aldığı bu film, izleyenlerine dolu dolu dakikalar yaşatacaktır.

Filmin konusunda Yeti adıyla bilinmekte olan hayvan olarak da isimlendirilen yaratık yer almaktadır. Yeti, çok uzun yıllar önce yaşadığı düşünülmekte olan ve oldukça büyük bir yaratıktır. Günümüzde bazı kişiler tarafından bu hayvanların yaşadığı düşünülse de, yapılan araştırmalara göre bu hayvanların ya da yaratıkların yaşamadığı, bu yüzden de efsanevi bir yaratık olarak bilindikleri öne sürülmektedir.  Filmde ise bu yaratığın insan olarak bilinen yaratıklara inanması konu edinmiştir. Bu inançlar sonucunda ortaya çıkacak çabalar ve sonuçlar ne olacak sorusu, izleyenlerin merakla beklediği sorular arasında yer almaktadır. Hangi yaratığın kanıtlanması daha kolay olacak ya da hangisinin gerçek olduğunu bu film sayesinde siz de bulabileceksiniz.

Smallfoot İzle

Eğer kendinize hem eğleneceğiniz, hem komik anlar yaşayacağınız, hem de kendinizi farklı maceralar içerisinde bulacağınız bir film arıyorsanız, Smallfoot sizin için en doğru tercih olacaktır. Animasyon olduğu için kolaylıkla anlayabileceğiniz ve izleyebileceğiniz bu film, sizlere kahkahalarla dolu dakikalar yaşatacaktır. Başarılı bir seslendirme kadrosuna ve başarılı bir yapım ekibine sahip olan bu film, izleyenleri için hazırlıklarına devam etmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Smallfoot İzle Türkçe Dublaj" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap