Skjelvet izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2683)
48,384 Görüntülenme

Skjelvet izle izle

Skjelvet – The Quake
Eski tarihlerde ve dönemlerde yaşanmış dramatik olayların, ülkenin seyrini değiştirebilecek nitelikte doğal felaketlerin veya saldırıların beyaz perdede tercih edilebilirlik oranının fazlasıyla yüksek olması sinema severleri bu filmlere doğru itmektedir. Sinemaya 2018 yılında giriş yapmasının ardından Norveç merkezli bir film olarak çekilen ve 1900’lerin başında yaşanan bir depremi ve sonrasını anlatan Skjelvet – The Quake fazlasıyla başarılı bir yapım olarak kayıtlara geçti. Senarist ekibinin başarı içerisinde kaleme aldığı akış, oyuncuların seyircilere geçen performası ve sağlanan memnuniyet, yönetmenin başarılı bir çekim gerçekleştirmesi gibi nedenler toplandığında Skjelvet – The Quake son derece kaliteli bir yapım olarak sinemadaki yerini aldı.
Yönetmen koltuğuna oturan John Andreas Andersen başarılı bir iş çıkarttı ve senarist John Kare Raake, yardımcı olarak seçtiği Harald Rosenlow Eeg ile beraber merak edilen bir içerik yarattı. Yapımcılığı üstlenen Are Heidenstrom ve Martin Sundland ise filmin tanıtımını ve reklamını başarılı bir biçimde yaptı.
Kristoffer Joner ile Ane Dahl Torp başrolleri paylaşırken Jonas Hoff Oftebro da başarılı bir performans sergileyerek adından söz ettirdi. 1904 yılında Norveç’te yaşanan bir depremin ardından artçı sarsıntılar sürmekte ve halk istim üzerinde günler geçirmektedir. Uzmanlar, daha büyük bir depremin olacağını bildirmiştir ve herkes bir çıkış kapısı ararken Eikjord karısını ve çocuklarını kurtarmak için yoğun bir çaba göstermeye başlar.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap