Sinyal izle Full HD Tek Parça
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (1490)
25,813 Görüntülenme

Sinyal izle Full HD Tek Parça

Sinyal direk full hd izle, Sinyal tek part 1080p sansürsüz izle Farklı bir bilimkurgu filmi olan ‘Sinyal’ in yönetmenliği William Eubank tarafından yapılmıştır. Ünlü yönetmen House of the Rising Sun, Love, Sex, Gog, Crave ve Broken City gibi filmlerin kadrolarında yer alması ile tanınmaktadır.
Fragman Moly Rapid Load Mango

Reklamı Geç
30


Sinyal direk full hd izle, Sinyal tek part 1080p sansürsüz izle Farklı bir bilimkurgu filmi olan ‘Sinyal’ in yönetmenliği William Eubank tarafından yapılmıştır. Ünlü yönetmen House of the Rising Sun, Love, Sex, Gog, Crave ve Broken City gibi filmlerin kadrolarında yer alması ile tanınmaktadır. ‘Sinyal’ in senaryosundan sorumlu olan kişiler ise David Frigerio, William Eubank ve Carlyle Eubank’ tır. Doksan yedi dakika uzunlusundaki ‘Sinyal’, dört milyon dolarlık bir bütçe sayesinde sinema perdesine aktarılmıştır. Filmin başrollerinde; Laurence Fishburne, Brenton Thwaiter, Beau Knapp ve Olivia Cooke yer almaktadır.

Jonah ve Nick, bilgisayar tutkunu olan iki gençtir. Teknoloji ile ilgili her konu ikilinin dikkatini çekmektedir. Ama işin aslına bakılacak olursa hackerlik yapmaktan bir türlü vazgeçemedikleri görülecektir. Bu tutkuları onların başına hiç akıllarına gelmeyen belalar açacaktır. Nick’in kız arkadaşını yeni üniversitesine götürmek için yola çıktıkları bir zamanda en büyük rakipleri olan ‘Göçmen’ üçlüye garip tuzaklar kuracaktır. Başarılı hackerler arasında gösterilen ‘Göçmen’in yerini tespit etmek ise üçlüye kalmıştır. Fakat bu yolun sonu onlar için hiç de iyi bitmeyecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap