Simple Creature izle Full Hd Tek Parça
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (162)
2,668 Görüntülenme

Simple Creature izle Full Hd Tek Parça

Simple Creature filmi bir okul gezisinden yaşanan olay sonucunda değişik bir boyut almaktadır. Bu okul gezisi sırasında bir facia yaşanır ve bir ölüm tehlikesi getirmektedirler. Bu öğrencilerden biri ise okulun en iyi öğrencilerden biri olarak bilinmektedir. Kızın bu durumdan sonra ise doktorlar hiçbir işlem gerçekleştirememektedir. Babası ise özel bir klinikte hibrit teknoloji geliştirir. Bu teknoloji sonrasında ise kızını hayata geri getirmek için çok fazla çalışma gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalar sonrasında ise kız hayatına geri dönmektedir. Bu durum ise bilimin son halini izleyicilere göstermektedir.

Reklamı Geç
30Simple Creature filmi bir okul gezisinden yaşanan olay sonucunda değişik bir boyut almaktadır. Bu okul gezisi sırasında bir facia yaşanır ve bir ölüm tehlikesi getirmektedirler. Bu öğrencilerden biri ise okulun en iyi öğrencilerden biri olarak bilinmektedir. Kızın bu durumdan sonra ise doktorlar hiçbir işlem gerçekleştirememektedir. Babası ise özel bir klinikte hibrit teknoloji geliştirir. Bu teknoloji sonrasında ise kızını hayata geri getirmek için çok fazla çalışma gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalar sonrasında ise kız hayatına geri dönmektedir. Bu durum ise bilimin son halini izleyicilere göstermektedir.
2017 yapımı olan film izleyicilerin oldukça fazla dikkatini çekmektedir. Bunun yanında ise filmin konusu izleyenlerin oldukça fazla dikkatini çekmektedir. Bu kadar fazla dikkat çekmesinin sebebi ise konunun bilimin geleceği son yer olarak göstermesi ise izleyenlerin merak etmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Bu kadar fazla tercih edilen filmin oyuncu kadrosu ise izleyenlerin dikkatini çekmekte oldukça başarılı bir rol almaktadır. Bu kadar fazla dikkat çeken oyuncu kadrosunda ise; Russell Hodgkinson , Tony Doupe , D’Angelo Midili , Alycia Delmore , Jason Adkins , Carollani Sandberg , Rich Morris , Wally Dalton , Peter Drago Tiemann , Hans Altwies , Gregory Marks , Madeline Anderson , Richard Rosin , Luke Schuck , Brooke Finnigan , Tomio Blakey , Amy Thone , Taylor Moberg , Jacob Waluconis , Tabitha Moberg ve Deborah Tahara gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap