Şimdi Aşk izle Yerli Film 2016
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (8)
5,370 Görüntülenme

Şimdi Aşk izle Yerli Film 2016

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Mahmut Kaptan

Oyuncular:

Arzu Oruç, Kemal Uçar, Mahmut Gökgöz, Meriç Başaran, Mert Yavuzcan, Merve Oflaz

Reklamı Geç
30

TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.
TELİF NEDENİYLE BU FİLM KALDIRILMIŞTIR.

Şimdi Aşk izle

Yerli komedi ve aşk filmlerinden olan Şimdi Aşk filmi, bir aşk üçgeninde yaşanan olayları anlatmaktadır. Selen, bir reklam firmasında çalışan, kendi halinde, anneannesi ve bir kız arkadaşı ile yaşayan biridir. Selen, çalıştığı firmanın patronu olan Soner ile sevgilidir ve sevgilisi ile evlilik planları yapar. Soner ise, her zaman işini hayatındaki ilk öncelik olarak görmüş birisidir ve işinde başarılı olmak onun için büyük anlam ifade etmektedir.


Reklam şirketi, bir çay markası ile görüşmelere başlar ve işi alır. Aşk üçgeni demiştik ve bu üçgenin son kenarı da, bu aşamada hikayeye katılır. Bu kişinin adı Emredir ve reklamın çalışması yapılmak için, Rize’ye gidilmelidir. Soner, Rize’ye Emre ile beraber gitmesi için, sevgilisi Selen’i görevlendirecektir.
Selen, Rize’ye gitme fikrine hiç hoş bakmayacaktır; ama bir şekilde gitmek zorunda kalır ve Emre ile Rize yolculuğu da başlar. Tatsız ve gönülsüz başlayan bu yolculuk, yeni ilişkilere gebedir ve Selen’in daha bundan haberi yoktur. Rize’ de Emre ve Selen’i unutulmaz günler beklemektedir.

Şimdi Aşk Yerli Film izle

Şimdi Aşk 2016 yerli filminin oyuncu kadrosunda, Arzu Oruç, Kemal Uçar, Mahmut Gökgöz, Meriç Başaran, Mert Yavuzcan, Merve Oflaz gibi isimler yer alır. Kadir Kandemir’in yazdığı, Mahmut Kaptan’ın yönettiği bu filmi, sitemiz üzerinden hd kalitede direk izleyebilirsiniz. Hepinize İyi Seyirler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Şimdi Aşk izle Yerli Film 2016" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap