cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


Sığınak İzle

243
FILM BILGILERI 10 ay eklendi
Sığınak İzle

Sığınak Full HD İzle

Orijinal ismi La Madriguera olan yabancı film Sığınak, 2016 yapımı oldukça etkileyici bir İspanyol filmi. Yeni yabancı film, Sığınak filminin yönetmeni Kurro Gonazaler. Yabancı film izle Sığınak’ta başrollerde ise Cristiana Castano, Adriana Torrebejano, Carlos Santos, Javier Mora ve Francisco Conde gibi oyuncular rol alıyor.  Dram ve gerilim türü olan bu güzel İspanyol filmi etkileyici sahneleri ve gizemli anlatımı ile dikkatinizi çekecektir. Sığınak Full hd izle seçenekli filmin hikayesi özgün bir dille kurgulanmış. Başarılı bir yönetmenlik unusrları taşıyan full izle filminde konu bütünlüğü ve oyunculuk ise harika. Tek part izle seçenekli filmde özellikle güzelliği ile sizleri etkileyecek İspanyol oyuncu Adriana Torrebejano’yu dikkatle izlemekte fayda var.

Sığınak HD İzle

siginak-izle

Yabancı film Sığınak, İspanyol gerilim filmlerinin en iyi örneklerinden biridir. Yeni yabancı film eşini kaybeden ve psikolojik sorunlar yaşayan İspanyol bir yazarın hayatını konu edinmiştir. Bu yazar önemli ve başarılı kitaplar yazmış ve hatırı sayılır düzeyde hayran kitlesine sahip olmuştur. Ancak eşinin ölümü üzerine onu unutamayan ve fotoğraflarına bakarak bir hayat süren adam sosyal iletişimini de tamamen kesmiştir. Yakın arkadaşı onun bu durumuna üzülür.

Yabancı film izle Sığınak filminde, arkadaşı ona yardımcı olmaya çalışır. Yazar olmak isteyen ve bu konuda çalışmak isteyen genç ve oldukça güzel bir kadını asistan olarak yazarın yanına vermek ister. Yazar bu isteği kabul eder ve birlikte bu güzel kadınla çalışmaya başlarlar. Ancak yazarın kadına karşı duyguları farklılaşır. Kadın gözlerini açtığında ağzının bantlandığını görür, artık bir tutsaktır ve ne yapacağını bilemez. Full hd izle ve Sığınak full izle seçenekli tek part izle yaparak harika bir gerilim filmi izleyebilirsiniz.

siginak-2016

Başarılı bir yabancı film olan Sığınak, yeni yabancı film arasından seçerek ve beğenerek izleyeceğiniz etkileyici bir film. Yabancı film izle filmde gerilim ve heyecanı yaşayacaksınız. Gizem ve korku içerikleri seviyorsanız Full hd izle ve full izle üzerine Sığınak tek part izle özelliklerini katarak izleyeceğiniz harika bir yapıt.

Sığınak Full İzle

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: İspanya

Yönetmen: Kurro González

Oyuncular: Cristina Castaño, Adriana Torrebejano, Carlos Santos

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?