Shivaay izle Tek Parça Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
335 Görüntülenme

Shivaay izle Tek Parça Full HD izle

(2016 - Hindistan)
Bollywood, yani hint sineması yapımı olan, aksiyonun ve dramın harmanlandığı bu filmin konusu,

Himalayalarda dağcılık yapan bir adam olan Shivaay, işlemediği bir suç yüzünden aranmaya başlanır. Shivaay için kaçmak veya saklanmak problem değildir, fakat işin ucunda ailesine de ucu dokunabilecek bir zarar vardır. Hem işlemediği bu suçun yükünün altından kalkmak, hem de ailesini ve kendisini rahata erdirmek için mücadele etmeye başlar. Shivaay, çokça kaçmak ve saklanmak zorunda bırakılmasına rağmen ailesi söz konusu olunca durdurulmaz bir adamdır.

Reklamı Geç
30

Shivaay izle

Bollywood, yani hint sineması yapımı olan, aksiyonun ve dramın harmanlandığı bu filmin konusu,

Himalayalarda dağcılık yapan bir adam olan Shivaay, işlemediği bir suç yüzünden aranmaya başlanır. Shivaay için kaçmak veya saklanmak problem değildir, fakat işin ucunda ailesine de ucu dokunabilecek bir zarar vardır. Hem işlemediği bu suçun yükünün altından kalkmak, hem de ailesini ve kendisini rahata erdirmek için mücadele etmeye başlar. Shivaay, çokça kaçmak ve saklanmak zorunda bırakılmasına rağmen ailesi söz konusu olunca durdurulmaz bir adamdır. İşlemediği o suçu üzerine yıkan adamlar da onun ortaya çıkması için bir komplo kurarlar ve onun hayatta çok değer verdiği kızını ellerinde tutmaktadırlar.

Shivaay’ın ilk amacı kızını kurtarmaktır bu kolay bir iş olmayacaktır karşısında güçlü insanlar vardır ve aynı zamanda kendisi hala aranmakta olan bir suçludur. Kendini aklamayı ve asıl suçluları da yakalayıp teslim etmeyi kafasına koyan Shivaay, bunun için türlü belalara girmek zorunda kalır. Filmde dram öğelerinin yoğun olarak işlenmesinin yanında aksiyon öğeleri de fazlasıyla filme renk getirmiş bulunmakta. İzleyiciler tarafından bazı abartıları hariç, çok başarılı bulunan filmin başrolünü, Hindistanlı ünlü aktör Ajay Devgan üstlenmektedir. Aynı şekilde filmin yönetmenliğini ünlü oyuncu yapmıştır.

Shivaay Türkçe Dublaj izle

Konusu tamamen orijinal olan bu Bollywood yapımı Shivaay, Hollywood yapımı aksiyon ve drama filmlerinin de yapısından tamamen uzakta. Bu yönüyle de ufak çaplı kötü eleştirilere rağmen izlenmesi tavsiye edilen bir film olma özelliği taşıyor.

Bir önceki yazımız olan Yenilmezler 2: Ultron Çağı izle Full HD başlıklı filmimizde Yenilmezler 2: Ultron Çağı filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Shivaay izle Tek Parça Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap