Sevimli Kedi İş Başında 2 Direk izle
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (46)
1,257 Görüntülenme

Sevimli Kedi İş Başında 2 Direk izle

()
Sevimli Kedi İş Başında 2 direk izle, Sevimli Kedi İş Başında 2 sansürsüz izle Yalnız başına sokaklarda yaşamak zorunda kalan ve oldukça fakir bir hayat süren sevimli kedinin hayatı şanssızlıklar ile doludur. Fakir hayatının ihtiyaçlarını yankesicilikten veya hırsızlıktan aldığı paralar ile sağlamaya çalışan sevimli kedi hayatını bu şekilde sürdürmeye devam ederken günün birinde farklı bir olay ile karşılaşır. Rutin hayatına devam ederken kendisinin tam tersi olan iyi kalpli Benny ve takımı ile karşılaşır.

Reklamı Geç
30


Sevimli Kedi İş Başında 2 direk izle, Sevimli Kedi İş Başında 2 sansürsüz izle Yalnız başına sokaklarda yaşamak zorunda kalan ve oldukça fakir bir hayat süren sevimli kedinin hayatı şanssızlıklar ile doludur. Fakir hayatının ihtiyaçlarını yankesicilikten veya hırsızlıktan aldığı paralar ile sağlamaya çalışan sevimli kedi hayatını bu şekilde sürdürmeye devam ederken günün birinde farklı bir olay ile karşılaşır. Rutin hayatına devam ederken kendisinin tam tersi olan iyi kalpli Benny ve takımı ile karşılaşır. Onlarla tanıştıktan ve zaman geçirmeye başladıktan sonra bugüne kadar yapmayı bırakmadığı kötü huylarından tek tek vazgeçmeye başlar. Sevimli kedi ve Benny artık çok iyi iki arkadaştırlar. Hayatını yoluna koymayı ve mutlu olmayı arkadaşından her geçen gün biraz daha öğrenen sevimli kedi, yeni hayatından çok memnundur. Günün birinde kendini New York sokaklarının sahibi ilan eden Bay Dev ile karşılaşırlar. Bu karşılaşma onları büyük bir maceranın içine sokacaktır. Bay Dev ile başları belaya giren sevimli ekip başlarındaki bu belayı iyilikle çözmeye çalışırlar. Bakalım bu belayı bu şekilde başlarından savabilecekler midir?


Sevimli ekibin komik maceralarını kahkahalarınıza engel olamadan izleyebilir ve aileniz ile birlikte ekran karşısında oldukça keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yabancı komedi örneklerinden biri olan bu filmin yanı sıra sitemiz üzerinden yerli film izle ve yerli komedi izle seçeneklerini tıklayarak bu eğlenceli saatleri istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Ailece izleyebileceğiniz komik ve eğlenceli filmler sitemizde sizleri beklemektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Sevimli Kedi İş Başında 2 Direk izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap