cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


Sevdam Gözlerinde Kaldı Yerli Dram İzle

1.893
FILM BILGILERI 9 ay eklendi
Sevdam Gözlerinde Kaldı Yerli Dram İzle

Sevdam Gözlerinde Kaldı Yerli Dram İzle

Sevdam Gözlerinde Kaldı izle

2016 siyasi filmler arasına bir yenisi eklendi Sevdam Gözlerinde Kaldı Yerli Dram İzle 1970’li yılları anlatan film istanbul üniversitesi öğrencisi Mahrin hikayesinin anlatılıdığı Sevdam Gözlerinde Kaldı Yerli Dram İzle filmi mahhir iyi ortalam bir öğrencidir ve dönem 1970’lerin sonudur siyasi dugular içerisinde de giren Mahir Ülkücü Harekatına senpati duyan bir öğrenci olan mahir.
sevdam-gozlerinde-kaldi

Aynı bölümde onun gibi öğrenci olan belgin adında bir güzel kız vardır ama ülkücü harekatında herkez birbirisinin abisi yada kardeşidir kanunlarına rağmen gönüllerine bir türlü söz geçiremezler. ve sirkecide bir pastahane de buluşurlar ama dönem siyasidir ve o dönemde aşka yer yoktur.
ahmo

Tam bunların Üzerine bir de 1980 ihtilali gelince tüm bağları kopar. hayatta kalmak için Şeyh Edebali’nin dergahına sığınan Mahir’in günlerini yüreği Cemre adındaki bir kızla yanıp tutuşan, yarım akıllı Zafer dolduracaktır. filmkomedi.com adresinde hd full olarak izleyebileceğiniz Sevdam Gözlerinde Kaldı Yerli Dram İzle başlığı adı altındaki filmi istediğiniz zaman sitemizin arama bölümlerinden bulabilirsiniz filmkomdei.com iyi seyirler diler.

Sevdam Gözlerinde Kaldı film İzle

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Fragman, Yerli Filmler Yerli Film izle

Yapım: 2016

Yönetmen: Ahmet Yenilmez

Oyuncular: Ahmet Yenilmez, Burak Alp Yenilmez, Hümeyra Çetin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?