Seondal: The Man Who sells the river yabancı komedi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 2,224 Görüntülenme

Seondal: The Man Who sells the river yabancı komedi

(2016 Güney Kore)

Yönetmen:

Park Dae-min

Oyuncular:

Seung-ho Yoo, Jae-hyeon Jo, Suk-ho Jun

Reklamı Geç
30

Seondal: The Man Who sells the river yabancı komedi

2016 yılı Güney Kore yapımı yabancı komedi filmi olan Seondal: The Man Who Sells The River filmi aynı zamanda romantik tarih kategorisindedir. Filmde geçen olay örgüsü ile aksiyon kategorisinde de sayılabilir. Eski dönemlerde bulunan Joseon Hanedanlığı’ nın son zamanlarında geçen film ilgi çekici yapıtlar arasında yer alıyor. Tüm film boyunca olaylar Kim Seondal (Yoo Seung-ho) karakterinin üzerinden dönüyor.

indir-1

Seondal: The Man Who sells the river İzle

Seondal: The Man Who sells the river filmdeKim Seondal yakışıklı, karizmatik ve çekici biridir. Aynı zamanda alanında profesyonel bir dolandırıcıdır. Karakterlerden Bo-Won onun iş ortağıdır. Kadın Budist olan Yoon (Rami-Ran) ve Gyeon (Xiumin) birlikte çalıştıkları arkadaşlarıdır. Bir çete topluluğu olan bu kişiler ülke çapında bir hayli ün yapmışlar ve herkes tarafından tanınan kişiler olmuşlardır. O sıralarda ülke ticaretinde fiyatı en yüksek olan ürün tütündür. Kim Seondal ve dolandırıcı çete grubu yeni işlerinde tütün çalmaya karar verip harekete geçerler. Ancak bu sırada önlerini kesen bir problemleri bulunmaktadır. Çünkü bu işi yaparlarken karşılarında Sun Dae-Ryeon (Cho Jae-Hyun) olacaktır. Çete grubu, ülkenin en güçlü ve yetenekli kişisi olan Sung Dae-Ryeon’ un üstesinden gelmek zorundadır.

seondal-the-man-who-sells-the-river-2016-turkce-altyazili-izle-209

Seondal: The Man Who sells the river Full İzle

İzlemesi eğlenceli olan komedi filmi, Güney Kore’nin dikkat çekici dev yapıtları arasında sayılıyor. Filmin senaryosu ve yönetmenliği Park Dae-min tarafından yapıldı. Filmin yapımcılığını ise Kim Bong-seo ve Dong-jun Seok üstlendi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Seondal: The Man Who sells the river yabancı komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap

  Yorumlar (1)