Sitemizde şuan toplam 1131 film bulunmaktadır.


Senarist İzle

231
FILM BILGILERI 8 ay eklendi
Senarist İzle

Senarist Full HD İzle

Aksiyon gizem yeni yerli film olan Senarist 2016 yılının ilk aylarında vizyona girdi. Oldukça etkileyici senaryosu ve kurgusu ile beğeni toplayan filmin yönetmeni ise genç bir yönetmen olan Hulusi Orkun Eser. Aynı zamanda senaristi ve yapımcısı olduğu film farklı görsel efektleri ve gizem sinemasının farklı bir örneği olarak yerli film izle olarak karşımıza çıkan bir film. Senarist tek part izle seçeneği ile bu filmde başrollerde deneyimli oyuncu Mustafa Uzunyılmaz, Dilara Büyükbayraktar, Halis Bayraktaroğlu ve Asim Tuncay Aynur yer alıyor. Full izle ile keyif alıp izleyeceğiniz harika bir film.

Senarist-full-izle

Yeni yerli film olan Senarist, başarlı bir siyasi yazar olan Adem’in etrafındaki olayları anlatıyor. Adem gizemli kişiler tarafından takip edilmektedir ve bunu fark ettiğinde aklından bile geçiremediği bir olaylar içerisinde kendini bulmaktadır. Bildiği sandıkları gerçekleri sorgulayacak olan Adem peşindeki adamları ve gerçeği bulmak için çabalayacaktır.

Yerli film izle ile çok farklı ve birçok yerli yapımcının cesaret edemeyeceği değişik bir film. Senarist Full hd izle ve tek part izle bu filmde risk alan ve bunu başaran bir yapım. Full izle Senarist filminde gizem ve aksiyon hiç bitmiyor. Heyecanlanarak ve merakla beklediğiniz bir sona doğru giderken keyifli bir filme ortak oluyorsunuz.

Senarist-full-hd-izle

Sinemalarımızda pek rastlamadığımız yeni yerli film Senarist, gizem sinemasının dahiyane bir örneği. Yerli film izle seçenekleri arasında klişe olan ve alışılagelmişin dışında görüntünün hikayeyi çok iyi anlattığı bir yapıt. Full hd izle ve tek part izle filmde oyunculuk ve kurgu oldukça başarılı. Senarist Full izle ile keyifle takip ettiğiniz filmde keşke bütçelerimiz daha da fazla olsa da bu filmi tüm dünya sinemalarında gösterilir bir halde görebilsek diyorsunuz.

Senarist Tek Part İzle

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Hulusi Orkun Eser

Oyuncular: Mehmet Asım Tuncay Aynur, Dilara Büyükbayraktar, Mustafa Uzunyılmaz

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?