Sebahat Ve Melahat Yerli Komedi Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.9 IMDB Puanı 5,615 Görüntülenme

Sebahat Ve Melahat Yerli Komedi Film

(2015 Türkiye)

Yönetmen:

Hasan Kalender

Oyuncular:

Deniz Oral, Mehmet Ulusoy, Emin Gümüşkaya , Adem Yılmaz, Sabriye Kara

Reklamı Geç
60

Sebahat Ve Melahat Yerli Komedi Film

Sebahat ve Melahat filminin konusu ise Sebahat ve Melahat Karadeniz’in yaylalarında geçimini tarımla uğraşarak sağlayan iki kadındır. Bu filmdeki kadınlar sıradan köylü kadınlardan farklı olarak günümüzün modern teknolojisini yakalamış ve yaşamlarına bunu yansıtmışlardır. Cep telefonundan tutun da sosyal medyaya kadar aklınıza gelebilecek her şey bu iki kadının yaşantısının bir parçasıdır. Geçim sıkıntılarından ötürü İstanbul’a iş aramak için giden kocalarından uzun süre haber alamayan iki kadın bu durumdan iyice kuşkulanmaya başlamıştır. Bir gün almış oldukları haber ise onları iyice şaşırtır. İki kadının kocası İstanbul’da zengin olmuşlar ve başka kadınlarla paraları yemektedirler. Bu aldıkları haber iki kadının canını sıkınca da İstanbul’a gitmek için hazırlıklara başlayan ikiliyi İstanbul’da yüksek komedili enteresan bir macera beklemektedir. Karadeniz’in kadınları bakalım İstanbul’u alt edebilecek midir?

indir-2

Sebahat Ve Melahat Filmi İzle

Sebahat ve Melahat filminin gösterim tarihi 2015 Nisanı olarak belirlenmiştir. Gişede güzel bir başarı da elde eden filmin izleyicinin büyük bir kitlesi Karadenizli kadınlardan oluşmuştur. Özellikle filmin galasında yerel kıyafetleriyle bulunan sivri dilli ve sivri burunlu Karadeniz kadınları filmi izlemeye gelenlerin adeta kahkahalara boğulmalarına sebep olmuştu.

indir-3

Sebahat Ve Melahat Filmi Full İzle

Sebahat ve Melahat filminin kadrosunda ise Deniz Oral, Mehmet Ulusoy, Emin Gümüşkaya , Adem Yılmaz ve Sabriye Kara gibi çok tanınmayan ama fazlasıyla başarılı oyuncular bulunmaktadırlar. Bu komedi ağırlıklı filmin senaryosunu ise yine yönetmen koltuğunda oturan, Karadeniz’den olan Hasan Kalender üstlenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Sebahat Ve Melahat Yerli Komedi Film" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?