Schneider Bax’e Karşı Full HD İzle
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (16)
6.8 IMDB Puanı 432 Görüntülenme

Schneider Bax’e Karşı Full HD İzle

(2015 - Hollanda)

Yönetmen:

Alex van Warmerdam

Oyuncular:

Alex van Warmerdam , Annet Malherbe , Pierre Bokma , Gene Bervoets , Henri Garcin
Hollanda'nın aranan ve izlenen filmlerinden olan Schneider Bax'e Karşı izle filmin de bir tetikçinin aksiyon ve komedi dolu hikayesini izleyeceksiniz. Schneider, işini çok iyi ve titiz yapan bir tetikçidir. Tam doğum gününün gelmesi ile son kalan işi çakışacaktır. Onun planı; İşini bir an önce bitirip akşam saatlerinde ki kutlamasına yetişmektedir.

Reklamı Geç
30


Schneider Bax’e Karşı izle

Hollanda’nın aranan ve izlenen filmlerinden olan Schneider Bax’e Karşı izle filmin de bir tetikçinin aksiyon ve komedi dolu hikayesini izleyeceksiniz. Schneider, işini çok iyi ve titiz yapan bir tetikçidir. Tam doğum gününün gelmesi ile son kalan işi çakışacaktır. Onun planı; İşini bir an önce bitirip akşam saatlerinde ki kutlamasına yetişmektedir. Her zaman ki gibi kendine oldukça güvenmesinden dolayı her hangi bir sıkıntı yaşayacağını düşünmeyen Schneider bu kez duvara toslayacaktır. Bir anda her şeyin alt üst olması ile büyük macera başlar. Alex van Warmerdam’ın yönetmenliğini yaptığı film de rol alan isimler de Alex van Warmerdam , Annet Malherbe , Pierre Bokma , Gene Bervoets ve Henri Garcin yer alıyor. Hem yönetmenliğini hemde oyunculuğunu yapan Alex van Warmerdam filmde güzel bir görüntü katmakta.

Schneider Bax’e Karşı full izle

Film IMDb’den aldığı 6.8 puan ile beraber sıralamada kendine iyi bir yer ediniyor. Gerek kamera önü, gerekse kamera arkasında çalışan bir çok kişi, işini hakkıyla yapmış olduğunu filmi izledikten sonra anlıyorsunuz. Filmkomedi.com editör ekibi olarak, güncel ve geniş film arşivimize sizler için böylece bir tane daha katmış bulunuyoruz. Schneider Bax’e Karşı full izle filmini sitemizde Türkçe altyazılı olarak tek parça seçeneklerinde en iyi görüntü kalitesinde yani 1080p ve 720p değerlerinde izleyebilirsiniz. Filmkomedi.com herkese keyifli seyirler dilemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar