Schindler’in Listesi izle Full HD Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
204 Görüntülenme

Schindler’in Listesi izle Full HD Tek Parça

(ABD-1994)

Yönetmen:

Steven Spielberg

Oyuncular:

Liam Neeson, Ralph Fiennes, Ben Kingsley

Schindler'in Listesi izle


1994 yılında çekimlerinin tamamlanmış olmasına rağmen halen daha ilgi gören yapımlardan bir tanesi olarak görülen Schindler'in Listesi adlı film; drama ve biyografi türlerinde kendini göstermektedir. İkinci Dünya Savaşı’nda Almanların Yahudilere karşı işlediği savaş suçlarını ele alan yapım; aynı zamanda da gerçek olaylara dayanarak ortaya konulmuştur. Oyunculukların ve gerçekçiliğin tavan yaptığı bu yapım halen daha beğenilen projelerden bir tanesi olarak kabul görmektedir.


Reklamı Geç
30

Schindler’in Listesi izle

1994 yılında çekimlerinin tamamlanmış olmasına rağmen halen daha ilgi gören yapımlardan bir tanesi olarak görülen Schindler’in Listesi adlı film; drama ve biyografi türlerinde kendini göstermektedir. İkinci Dünya Savaşı’nda Almanların Yahudilere karşı işlediği savaş suçlarını ele alan yapım; aynı zamanda da gerçek olaylara dayanarak ortaya konulmuştur. Oyunculukların ve gerçekçiliğin tavan yaptığı bu yapım halen daha beğenilen projelerden bir tanesi olarak kabul görmektedir.

Schindler’in Listesi adlı yapım tamamen tarihi bir özeleştiri olarak değerlendirilmekte; insanın insana yaptığı zulmü işleyerek meydana getirilmektedir. Oskar Schindler adlı bir Alman işadamının Yahudileri Nazi zulmünden kurtarmak için emaye fabrikasında işe almasıyla başlayan bu film; dramatik sonuyla da çarpıcı tarihi gerçekliklere de yer veren bir kült film olma özelliği taşıyor. Oskar Schindler’in Yahudileri kurtarmak adına yaptığı çalışmaları da ele alan filmde aynı zamanda da Nazi toplama kamplarında yaşanan olayları da tüm çıplaklığı ile yansıtmaya gayret göstermiş bir proje olarak dikkat çekiyor.

Schindler’in Listesi izle Tek Parça

Schindler’in Listesi çarpıcı hikayesinin yanı sıra başrollerde yer alan oyuncularla da büyük bir ilgi çeken yapımlar arasında yer alıyor. Schindler’in Listesi adlı tarihi filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Ralph Fiennes, Ben Kingsley etkili bir performans sergilemekte; Schindler’in Listesi adlı yapımı kült olma yolunda önemli bir faktör olarak da kendini gösterdiğini söyleyebiliriz. Schindler’in Listesi adlı yapım bu sayede de halen daha izlenebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Esaretin Bedeli izle Full HD Tek Parça başlıklı filmimizde Esaretin Bedeli hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Schindler’in Listesi izle Full HD Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap