Savaş Vadisi Yabancı film izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (2)
314 Görüntülenme

Savaş Vadisi Yabancı film izle

(2016 ABD)

Yönetmen:

Mel Gibson

Oyuncular:

Andrew Garfield, Teresa Palmer, Sam Worthington, Luke Bracey, Hugo Weaving

Reklamı Geç
30

Savaş Vadisi Yabancı fragman

Savaş Vadisi Filmi 2016 Amerikan ve Avusturya ortak yapımı olup biyografi, dram, tarih türünde güçlü bir yapıttır. 4 Kasım 2016 vizyona girmiştir. Yönetmeni ünlü aktör Mel Gibson’ dur. Oyuncuları ise; Andrew Garfield, Teresa Palmer, Sam Worthington, Luke Bracey, Hugo Weaving yer almıştır. Senaryo ise Randall Wallace, Robert Schenkkan, Gregory Crosby aittir. Filmin yapımcısı ise; Bill Mechanic, David Permut olmuştur.

savas-vadisi-yabanci-fragman

Savaş Vadisi Tek Part izle

Savaş Vadisi Filminin konusuna kısaca bakacak olursak; 2. Dünya savaşında Desmond Thomas Doss ana karakteri askere gitmemek için yoğun çaba gösterse de zorla askere alınır çünkü insanları öldürmek istememektedir. Komutanları Desmond Thomas Doss hiç iyi davranmamıştır.2.Dünya savaşın patlak vermesiyle tekrar askere çağırılır komutanların askerler üzerinde yoğun baskı içinde oluşu askerlerce bunalıma sevk etmiştir. Komutanlar tarafından sevilmese de arkadaşlarıyla güçlü dostluklar edinmiştir. Savaşta kahramanımıza silah ve mühimmat verilmemiştir. Savaşacak silahı olmamasına rağmen Desmond Thomas Doss yaklaşık 75 insanın hayatını da kurtarmıştır. Bu üstün başarılar komutanlar tarafından takdir görmese de arkadaşları tarafından desteklenmekte ve sevilmektedir. Kahramanımız can almaktansa can kurtarmanın önemli olduğunu savunmaktadır. Kahramanımız bu savaşın anlamsız olduğunu ve bitmesinin gerektiğini savunmaktadır.

savas-vadisi-yabanci

Savaş Vadisi HD izle

Hayatta kalmak için verilen mücadelelerin sahnelendiği görsel ve konusu olarak doyurucu yapıtın kayda değer izleyici kitlesine ulaşması çokta zaman almamıştır sinema salonlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılanmıştır.
Cesur yürekle bir savaş kahramanını canlandıran ve yıllarca unutulmayan sahnelere imza atan Mel Gıbson yapımı olan bu filmi Savaş filmlerine meraklıysanız şiddetle tavsiye ediyoruz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Savaş Vadisi Yabancı film izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap