Savaş Tanrısı izle Tek Parça Full HD
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (89)
1,109 Görüntülenme

Savaş Tanrısı izle Tek Parça Full HD

Yönetmen:

Savaş Tanrısı izle, Savaş Tanrısı full hd izle, 72,6 Milyon gişe ile güzel bir başarı yakalayan Savaş Tanrısı, 2005 yılında yayınlanmıştır. Amerika’da birtakım işlere girecek olan Orlov, girdiği işlere uyum sağlayamaz ve devamını getiremez. Aslında onun içinde şu ana kadar keşfedemediği bir yetenek yatmaktadır. Hayallerinin altında da bu yeteneği gizlidir. Hayallerinden en büyüğü olan silah kaçakçılığı, onun için gerçekten önemi olan bir hayaldir. Hayalini gerçekleştirmek için, önce küçük işler yapmaya başlar. Yapmaya başladığı işlerde güzel bir başarı yakalar ve para biriktirmeye başlar. Her gün hem biraz daha kendini geliştirmeye hem de daha fazla para kazanmaya başlar. Belirli bir para kazandıktan sonra, artık yavaş yavaş işlerini büyütür. İşlerin bir kısmında yer alan kardeşiyse artık Orlov’un yanında değildir. Orlov işlerine hala devam etmektedir. Aynı zamanda güzel bir aile kuran Orlov’un ailesi ise onun yaptığı işin bu olduğunu bilmemektedir.

Reklamı Geç
30Savaş Tanrısı izle, Savaş Tanrısı full hd izle, 72,6 Milyon gişe ile güzel bir başarı yakalayan Savaş Tanrısı, 2005 yılında yayınlanmıştır. Amerika’da birtakım işlere girecek olan Orlov, girdiği işlere uyum sağlayamaz ve devamını getiremez. Aslında onun içinde şu ana kadar keşfedemediği bir yetenek yatmaktadır. Hayallerinin altında da bu yeteneği gizlidir. Hayallerinden en büyüğü olan silah kaçakçılığı, onun için gerçekten önemi olan bir hayaldir. Hayalini gerçekleştirmek için, önce küçük işler yapmaya başlar. Yapmaya başladığı işlerde güzel bir başarı yakalar ve para biriktirmeye başlar. Her gün hem biraz daha kendini geliştirmeye hem de daha fazla para kazanmaya başlar. Belirli bir para kazandıktan sonra, artık yavaş yavaş işlerini büyütür. İşlerin bir kısmında yer alan kardeşiyse artık Orlov’un yanında değildir. Orlov işlerine hala devam etmektedir. Aynı zamanda güzel bir aile kuran Orlov’un ailesi ise onun yaptığı işin bu olduğunu bilmemektedir.

2005 yılında Amerika’da yapılan film, herkesin beğenisi fazlasıyla kazanmıştır. Suç ve dram konusunun yan yana gelmesiyle oluşan film aynı zamanda yüksek bir gişe de elde etmiştir. Herkesin beğenisini oldukça fazla kazanan film, Andrew Niccol tarafından yönetilmiştir. Andrew Niccol’un aynı zamanda senaryosunda da yer aldığı filmin senaristleri arasında Nicolas Cage, Chris Roberts, Philippe Rousselet, Norman Golightly, Andreas Grosch ve Teri Robertson yer almaktadır. 2005 yılında izleyicisiyle buluşan filmin ımdb puanlaması ise 7.6 gibi iyi bir derecedir. Film hala birçok film sitesinde yayınlanmakta ve izleyicilere sunulmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap