Savaş Makinesi İzle Tek Parça
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (4)
6.9 IMDB Puanı 214 Görüntülenme

Savaş Makinesi İzle Tek Parça izle

(2017 - ABD)
Yönetmen koltuğunda Hayvan Krallığı, Takip ve Hesher gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan David Michôd’un yer almış olduğu Savaş Makinesi Savaş Makinesifilmi, izleyenlerine heyecanla bekleyeceği dakikalar yaşatacaktır. Yapımını Brad Pitt ve Ian Bryce’nin üstlendiği bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer almaktadır. 2017 yapımlı filmler arasında yer alan ve izleyenler tarafından oldukça beğenilen bu filmin çekimleri ABD’de gerçekleşmiştir. Ayrıca bu filmin senaryosu, bu filmin yönetmenliğini yapmış olan David Michôd tarafından kaleme alınmıştır.

Reklamı Geç
30

Savaş Makinesi İzle

Yönetmen koltuğunda Hayvan Krallığı, Takip ve Hesher gibi başarılı filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan David Michôd’un yer almış olduğu Savaş Makinesi filmi, izleyenlerine heyecanla bekleyeceği dakikalar yaşatacaktır. Yapımını Brad Pitt ve Ian Bryce’nin üstlendiği bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer almaktadır. 2017 yapımlı filmler arasında yer alan ve izleyenler tarafından oldukça beğenilen bu filmin çekimleri ABD’de gerçekleşmiştir. Ayrıca bu filmin senaryosu, bu filmin yönetmenliğini yapmış olan David Michôd tarafından kaleme alınmıştır.

Film, Amerika ve Afganistan arasında yürütülmekte olan kampanyadan sorumlu insanları konu almıştır. Filmin başrol koltuğunda Brad Pitt’in canlandırmış olduğu bir asker yer almaktadır. Bu asker, doğduğu andan beri lider bir ruha sahiptir.  Sahiplenmiş olduğu bu karakter sayesinde, pek çok kişi tarafından sevilmekte ve bilinmektedir. Kahraman bir karaktere sahip olan bu asker, her şeyini bir kenara bırakarak kendini bir savaşın ortasına atmıştır. Bir orgeneral olarak Stanley McChrystal’ın canlandırmış olduğu karakter ise işinde oldukça başarılıdır. Ancak bu başarılı generealın hayatını değiştirecek olaylar yaşanacaktır. Bu ise bir gazetecinin yazmış olduğu makale ile değişecektir.

Savaş Makinesi Türkçe Dublaj İzle

Brad Pitt ve Tilda Swinton’un başrol koltuğunu paylaşmış olduğu Savaş Makinesi filmi, izleyenler tarafından büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Aynı zamanda bu filmin oyuncu kadrosunda bulunan diğer isimler arasında Ben Kingsley, Anthony Michael Hall ve Will Poulter yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Savaş Makinesi İzle Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap