Saul’un Oğlu İzle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 67 Görüntülenme

Saul’un Oğlu İzle Türkçe Dublaj izle

(2016 - Macaristan)
Saul'un Oğlu İzle, Saul'un Oğlu Türkçe Dublaj İzle Başarılı yönetmen László Nemes tarafından yönetmenliğinin gerçekleştirildiği Saul’un Oğlu filmi, izleyenlerine duygusal dakikalar yaşatacaktır. Dram türleri arasında yer alan bu film, bir süre önce izleyicileriyle buluşmuştur. Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncuların kadrosunda yer almış olduğu bu filmin çekimleri Macaristan’da gerçekleşmiştir. 107 dakika boyunca izleyicilerinin ekranlarında yer alan bu film, pek çok kişi tarafından izleniş ve büyük başarı elde etmiştir.

Reklamı Geç
30

Saul’un Oğlu İzle

Saul’un Oğlu İzle, Saul’un Oğlu Türkçe Dublaj İzle Başarılı yönetmen László Nemes tarafından yönetmenliğinin gerçekleştirildiği Saul’un Oğlu filmi, izleyenlerine duygusal dakikalar yaşatacaktır. Dram türleri arasında yer alan bu film, bir süre önce izleyicileriyle buluşmuştur. Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncuların kadrosunda yer almış olduğu bu filmin çekimleri Macaristan’da gerçekleşmiştir. 107 dakika boyunca izleyicilerinin ekranlarında yer alan bu film, pek çok kişi tarafından izleniş ve büyük başarı elde etmiştir.

Saul adındaki adam, krematoryum bölümünde çalışmakta olan bir komandodur. Çalıştığı bölümde insanlık dışı yapılan işlerle uğraşmaktadır. Bir gün burada sıradan günlük işlerini yaparken kısa bir sir süre sonra yakılacak olan bir çocuğun cesedini bulur. Bunun üzerine Saul, çocuğun peşini bırakmaz. Aynı zamanda Saul, kamplarına yeni katılan kişiler arasında kendi toprağından kişiler ile karşılaşacağını umut eder ve bu durumdan oldukça şüphelenir. Fakat bu çocuğun peşini bırakmasına neden olmaz. Saul, bu çocuğun yakılmasını istemediği için, kültürlerine uygun bir şekilde gömülmesi gerektiğini düşünür. Bunun içinde kendini tehlikeli olayların içine atar. Ancak bilmediği bir şey vardır ki, bu durumdan dolayı kendisi üst yetkililer tarafından öldürülecektir. Aynı zamanda krematoryuma birkaç aylığına çalışması için alınmıştır.

Saul’un Oğlu Tek Parça İzle

Sándor Zsótér, Christian Harting, Geza Röhrig ve Todd Charmont gibi yetenekli isimlerin yer almış olduğu Saul’un Oğlu filmi, izleyenlerini diğer filmlerden çok daha farklı bir maceranın ortasına itecektir. Bu filmin izleyicileri sunduğu macera ise uzun bir süre etkisini gösterecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Saul’un Oğlu İzle Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap