Şartlı tahliye yerli komedi
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (3)
4.2 IMDB Puanı 5,372 Görüntülenme

Şartlı tahliye yerli komedi

(2015 Türkiye)

Yönetmen:

Funda Arı

Oyuncular:

Kerem Alışık, Tuncer Salman, Cengiz Küçükayvaz ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu
Fragman Tek Part Fragman

Reklamı Geç
30

Şartlı tahliye yerli komedi

Şartlı tahliye filmi komedi ve dram kategorilerinde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin oturmaktadır. Yapımcılığını Funda Arı’ nın üstlendiği filmin senaristi ise Ulaş Çobancı’ dır. Oyuncu kadrosunda Kerem Alışık, Tuncer Salman, Cengiz Küçükayvaz ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu yer almaktadır.

indir-2

Şartlı tahliye Filmi İzle

Şartlı tahliye filmi Raif, Ahmet ve Cengiz çocuklarından beri birlikte büyümüş çok yakın arkadaşlardır. Ahmet’in hasta olan annesi için tedavi ettirecek parayı yoktur. Bunun üzerine Ahmet’in annesini kurtarmak için bu üç arkadaş kuyumcuyu soymaya kalkışırlar ve yakalanırlar. Üçü birden otuz yıl boyunca hapishanede kalır. Cezaevi müdürü Selahattin şahsi kefaletini kullanarak bu üç arkadaşı şartlı olarak serbest bırakırlar. Cezaevinde çıktıklarında üçünün de ortak bir planı bulunmaktadır. Otuz yıl önce gömmüş oldukları altınları bulup zenginlik ve bolluk içinde güzel bir hayat yaşayacaklardır. Ancak peşlerine eski dostları ile birlikte düşmanları olan Kunduz lakaplı Cevdet ve adamları da takılır. Üç arkadaş Cevdet ve adamlarının neden peşlerinde olduğunu bilmediklerinden bu takibe anlam veremezler.

sartli-tahliye-yerli-film-full-indir

Şartlı tahliye Filmi Full İzle

Bu raddede artık işler karışmaya başlar ve büyük bir kovalamaca içinde olunur. Bu sırada yolda giderken kaza yapmış bir aracın içinde küçük bir bebek bulurlar. Bu üç arkadaş bebeği de yanlarına alıp altınları bulmak için yollarına devam edilir. Cevdet ve adamları peşlerinden gelmeye devam ederken ayrıca polis ve jandarma da üç arkadaşı takibe alır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Şartlı tahliye yerli komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap