Sara’s Notebook – Sara’nın Defteri izle Full HD
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (13)
6,0 IMDB Puanı 20 Görüntülenme

Sara’s Notebook – Sara’nın Defteri izle Full HD izle

Romantik ve Komedi türlerini seven izleyici kitlesinin tercih edeceği türden bir film olan Sara'nın Defteri, 9 Ekim 2018'te vizyona girmiştir. 1 saat 46 dakika gibi uzun bir süre ile uzun metrajlı filmler arasında kendine yer bulmuştur.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30


Sara’s Notebook – Sara’nın Defteri filmini full hd tek part izle, Sara’s Notebook – Sara’nın Defteri online direk tek parça seyret

Sara’s Notebook – Sara’nın Defteri izle Türkçe Dublaj Full HD

Gerilim ve macera türlerini seven izleyici kitlesinin tercih edeceği türden bir film olan Sara’nın Defteri, 9 Ekim 2018’te vizyona girmiştir. 1 saat 46 dakika gibi uzun bir süre ile uzun metrajlı filmler arasında kendine yer bulmuştur. Filmin yönetmenlik koltuğunda Norberto López Amado oturmaktadır. Son yıllarda oldukça fazla ürün veren komedi türü, Sara’nın defteri gibi filmler ile bu başarıyı sürdüreceğe benziyor. Film, Telecinco Cinema Film şirketinin katkıları ile hazırlanmıştır.

Sara’s Notebook – Sara’nın Defteri izle Türkçe Altyazılı Full HD Direk Seyret

Sara psikolojik sorunları yüzünden günlük normal aktivitelerini bile yapmakta zorluk çekmektedir. İlgniç takıntıları olan genç adam, uzun bir süredir tedavi görmektedir. Birgün biri ile tanışır, fakat bu tanışma kavga ile olmuştur. En büyük aşklar kavga ile başlar sözünün doğruluğunu ispatlayacak olan bu kavga, monoton bir hayat yaşayan Metin’i bambaşka bir insan yapacaktır. Hayat, onun bakış açısını ve düşüncelerini tamamen değiştirecektir. Bakalım bu genç aşıklar ne gibi maceralar yaşayacaktır?
Oldukça profesyonel bir ekipten oluşan oyuncu kadrosu şu şekilde; Belén Rueda, Marian Álvarez, Iván Mendes . Senaryo ekibi ise Jorge Guerricaechevarría isminden oluşmaktadır. Filmkomedi iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap