Salyut 7 izle Full HD
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (16)
7.6 IMDB Puanı 341 Görüntülenme

Salyut 7 izle Full HD

Salyut 7 izle, Salyut 7 izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu anlar yaşatıyor. Aynı zaman da filmin içeriğin de bulundurduğu hikayelerin birbirine geçişinde ki harika uyum izleyenler tarafından tam not alıyor. Bu derece kaliteli bir yapıt olan filmin konusu ise uzay da bulunan Salyut 7 insansız uzay gemisinden gelen sinyallerin birden kesilmesini ele alıyor. Bu uzay aracı Sovyetler birliğinin gönderdiği ve birçok fayda sağlayan uydu ağıdır. Ancak bir gün sinyalinin kesilmesiyle olaylar gelişir. Bu olayın isme zarar verdiği gibi aynı zaman da gemi düşer se birçok insanın da ölümüne yol açacağından orada olan biteni görmek için 2 astronot gönderilir.

Reklamı Geç
30

Salyut 7 izle, Salyut 7 izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine keyif dolu anlar yaşatıyor. Aynı zaman da filmin içeriğin de bulundurduğu hikayelerin birbirine geçişinde ki harika uyum izleyenler tarafından tam not alıyor. Bu derece kaliteli bir yapıt olan filmin konusu ise uzay da bulunan Salyut 7 insansız uzay gemisinden gelen sinyallerin birden kesilmesini ele alıyor. Bu uzay aracı Sovyetler birliğinin gönderdiği ve birçok fayda sağlayan uydu ağıdır. Ancak bir gün sinyalinin kesilmesiyle olaylar gelişir. Bu olayın isme zarar verdiği gibi aynı zaman da gemi düşer se birçok insanın da ölümüne yol açacağından orada olan biteni görmek için 2 astronot gönderilir. Ancak bu astronotların işi çok zordur çünkü gemi sabit değildir. Bu konuda daha kimse sabit olmayan gemiye bağlanmamıştır. Bu yüzden de tehlikeli bir işi olan astronotlar bakalım başarılı olabilecek mi?

2017 Rusya yapıtı olan Salyut 7 filmi içerik olarak Aksiyon, Dram, Tarih ve Savaş gibi konuları ele alıyor. IMDB den 7.6 gibi çok iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine ve yorumcularına kanıtlamayı başarıyor. Bu derece kaliteli bir yapıt olan filmin yönetmen koltuğunda ise Klim Shipenko oturuyor. Bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise Salyut 7 filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap