Roma’da Aşk Başkadır Türkçe İzle


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
752
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Roma’da Aşk Başkadır Türkçe İzle

Roma’da Aşk Başkadır İzle

Sex And The City’ den tanıyıp sevdiğimiz Sarah Jessica Parker’ ın başrolde yer aldığı romantik komedi Roma’da Aşk Başkadır, 2015 yılında vizyondaki yerini aldı. Sarah Jessica Parker’ a başrolde yakışıklı oyuncu Raoul Bova eşlik ediyor. Claudia Cardina, Rosie Dayl ve Paz Vega gibi başarılı isimlerinde eşlik ettikleri filmin senaryosu Cindy Myers’ a ait.

Romada-Ask-Baskadir

Filmin  yönetmenliğini üstlenen isim ise Ella Lemhagen. Romantik – komedi filmlerine çok yakışan aktrist Sarah Jessica Parker, bu eğlenceli filmde de izleyiciyi büyülemeyi başarıyor. Hikayesi ve oyunculukları ile film 2015 yılının en iyi romantik – komedi filmlerinin arasında yer alıyor.

Roma’da Aşk Başkadır İzle, New York ‘ da yaşayan ve bekar bir anne olan Maggie ( Sarah Jessica Parker ) ‘ ın hikayesini anlatıyor. Bir üniversitede hoca olan Maggie, kızı Summer ile birlikte yaşamaktadır. Maggie ve kızı Summer İtalya’ da küçük bir kasaba olan Tuscan’ a tatile gitmeye karar verirler. Bu tatil sırasında Maggie eski ve büyük aşkı Luca ile karşılaşır ve bu karşılaşma aşklarının yeniden alevlenmesine sebep olur.

Romada-Ask-Baskadir-İzle

Bu arada Luca’ nın annesi sevgilisi ile evlenmek için Roma’ ya gitmek , Summer ise New York’ a geri dönmek istemektedir. Summer, yanına Luca’ nın annesini alır ve ikili  Luca’ nın arabasını çalarak kaçarlar. Bunun üzerine Maggie ve Luca’ da  onların peşine düşerek Roma’ ya doğru yola çıkarlar.  Böylece hem macera dolu yolculukları başlarken, hem de muhteşem Roma görüntüleri eşliğinde eğlenceli bir film başlamış olur. Türünün en güzel örneklerinden biri olan Roma’da Aşk Başkadır full hd izle seçeneği ile ailece izleyebileceğiniz son derece başarılı bir film.

Roma’da Aşk Başkadır Full HD İzle

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Komedi Filmleri

Yapım: ABD

Yönetmen: Ella Lemhagen

Oyuncular: Sarah Jessica Parker, Rosie Day, Raoul Bova

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?