Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi İzle 2016 Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,585 Görüntülenme

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi İzle 2016 Türkçe Dublaj

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Gareth Edwards

Oyuncular:

Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn
Dünyada milyonlarca hayranı olan Star Wars'ı hepimiz biliyoruz. Biz bile doğmadan önce hikayeleri anlatılan, hayalleri kurulan büyük bir efsane! İnsan oğlunun geleceğinin nasıl olacağını tahmini olarak gösteren muhteşem görseller. Her şeyin bir arada gittiği Rogue One izle filminden bahsediyoruz. 2016 yılının son günlerinde vizyonda olacak olan Bir Star Wars Hikayesi filmi Gareth Edwars tarafından yönetiliyor. Film, aslında Lucasfilm'in ana yapıtlarından değil, sadece fırtına öncesi sessizliği gösterecek olan değeri taşıyor. Yani ara dönemlerde boş kalmasın diye çekilen fakat yüksek bütçelerin harcandığı bir yapımdır. Filmde savaşçı olan bir grup neredeyse intihar görevi gibi görünen bir görev için hareket etmeye hazırlanmaktadır. Ölüm Yıldızı ismini taktıkları bu görevi başarıyla tamamlamaları gerekmektedir. Ancak filmde tanıdık yüzleri göremeyeceksiniz çünkü Bir Star Wars Hikayesi full izle filmi 1977'deki ilk filmden bile eskiyi anlatmaktadır.
FRAGMAN TEK PARÇA HD

Reklamı Geç
30


rogue one izle, rogue one full izle, bir star wars hikayesi izle, bir star wars hikayesi full izle.
Ayrı yeten türkçe dublajlı olarak da filmkomedi.com adresinde filmi full hd olarak izleyin!

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi İzle

Dünyada milyonlarca hayranı olan Star Wars’ı hepimiz biliyoruz. Biz bile doğmadan önce hikayeleri anlatılan, hayalleri kurulan büyük bir efsane! İnsan oğlunun geleceğinin nasıl olacağını tahmini olarak gösteren muhteşem görseller. Her şeyin bir arada gittiği Rogue One izle filminden bahsediyoruz. 2016 yılının son günlerinde vizyonda olacak olan Bir Star Wars Hikayesi filmi Gareth Edwars tarafından yönetiliyor. Film, aslında Lucasfilm’in ana yapıtlarından değil, sadece fırtına öncesi sessizliği gösterecek olan değeri taşıyor. Yani ara dönemlerde boş kalmasın diye çekilen fakat yüksek bütçelerin harcandığı bir yapımdır. Filmde savaşçı olan bir grup neredeyse intihar görevi gibi görünen bir görev için hareket etmeye hazırlanmaktadır. Ölüm Yıldızı ismini taktıkları bu görevi başarıyla tamamlamaları gerekmektedir. Ancak filmde tanıdık yüzleri göremeyeceksiniz çünkü Bir Star Wars Hikayesi full izle filmi 1977’deki ilk filmden bile eskiyi anlatmaktadır.

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi olarak Türkçe’de yerini alan bu aksiyon ve bilim kurgu filmini adresimiz üzerinden 1080p – 720p görüntü kalitesinde donmadan bir şekilde izleyebilirsiniz. Yaptığınız yorumlar tek tek dikkate alınacaktır. Lütfen yorum yapmadan geçmeyiniz. Filmkomedi.com sitesi herkese iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar