Rock’n Roll İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,402 Görüntülenme

Rock’n Roll İzle Full HD

(2017-Fransa)

Yönetmen:

Guillaume Canet

Oyuncular:

Guillaume Canet, Marion Cotillard ve Gilles Lellouche

Rock’n Roll izle


Avrupa sinemasının son çıkaracağı filmler arasında yer alan ve komedi dalında izleyenleri güldürebilecek nitelikteki yapımlardan bir tanesi olan Rock’n Roll adlı proje, izleyicilerin ilgisini çekecek bir filme benziyor. Aynı zamanda da bir başarı öyküsünü ve arkadaşlığı temel alan bu komedi filmi; içerisinde son derece komik unsurları da barındıracak şekilde kurgulanarak; sinema takipçileri ile yaz aylarında buluşuyor.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
30

Rock’n Roll izle

Avrupa sinemasının son çıkaracağı filmler arasında yer alan ve komedi dalında izleyenleri güldürebilecek nitelikteki yapımlardan bir tanesi olan Rock’n Roll adlı proje, izleyicilerin ilgisini çekecek bir filme benziyor.

Rock’n Roll adlı yapım; sıcak ve sempatik tavırlarla karşımıza çıkan iki arkadaşın arasında geçen olayları konu almakla beraber; bu arkadaşlığın birbirleri ile yardımlaşmasını da görebileceğiz. Konu açısından da oldukça samimi gelecek bu yapım Fransız filminin komedi konusunda ne kadar başarılı olduğunu da gösterecek bir seviyede yer alıyor.

Başrollerinde Guillaume Canet, Marion Cotillard ve Gilles Lellouche’in yer aldığı Rock’n Roll adlı yapımda is yönetmen koltuğunda da başrolde yer alan Guillaume Canet’i görebiliyoruz. Filmin konusundan da bahsedecek olursak; Guillaume Canet’in bir yardımcı yıldız tarafından aşağılanması ve eski günlerinde olmadığına dair sert ve sivri dilli açıklamalardan sonra başına gelen olaylar konu edinilmiş. Guillaume Canet bu olay sonrasında daha da hırslanarak, yardımcı yıldızın bu konuda haksız olduğunu kanıtlamak için girişimlerde bulunacağını göreceğiz. Bu konuda da en yakın arkadaşı olan Marion Cotillard’dan yardım isteyecek olan Guillaume Canet; birlikte bu sorunu aşmanın yollarını arayacaklarını belirten bir filmle karşımıza yakın zamanda çıkacak gibi görünüyor. Bu sebeple de oldukça beğeni toplamıştır.

Bir önceki yazımız olan Dunkrik İzle Full HD başlıklı filmimizde Dunkrik İzle Full HD filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Rock’n Roll İzle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap