Sitemizde şuan toplam 1288 film bulunmaktadır.


Rider Jack Türkçe Dublaj İzle

195
FILM BILGILERI 1 sene eklendi
Rider Jack Türkçe Dublaj İzle

Rider Jack İzle

2015 Alman yapımı olan Rider Jack izleyenlerine müthiş anlar yaşatmak hedefini kafaya koymuş. Komedi türündeki bu filmin oyuncuları ; Rebecca Indermaur, Wolfram Berger ve Roeland Wiesnekker izleyenlere oldukça eğlenceli ve komik anlar yaşatıyor. Bazen gülmekten duramayacağınız, kahakahalara boğulacağınız bu film bazende sizi  hüzüne boğacak.

Rider-Jack-turkce-izle

İki farklı duyguyu aynı anda yaşayabileceğiniz film oldukça başarılı bir komedi. İçinde anlık komedileri çokça barındırmış. Fragmanıyla da ne kadar güleceğinizi ve nasıl hüzünleneceğinizi anlamanız mümkün.  Ailenizle oturup keyifle izleyebileceğiniz bir baba oğul ilişkisini konu alan bu filmde kendinizden de birşeyler bulabilir, filmin sizi anlattığı duygusuna kapılabilirsiniz. Bu tarz filmleri seviyorsanız bu filmi kesinlikle izlemeniz gerek.

Filmde jack’ in babası Alzheimer hastasıdır ve jack babasıyla birlikte yaşamaktadır.  Babasıyla yaşayıp mücadele eden jack, hayat hikayesiyle size hem eğlenceli hem de hüzünlü dakikalar yaşatacak.  Jack’ in yaptığı doğruları ve yanlışları, babasıyla arasındaki yaşananları izlerken kendinizi büyük bir komedinin içinde bulacaksınız. Rider jack izlerken size aile yaşantısının sıcak, komik, hüzünlü anlarını yaşattıracak.

Rider-Jack-izle

Jack gençlik yıllarıda babasıyla büyük sorunlar yaşadığından ve babası artık alzheimer olduğundan onla ilgilenmek zorundadır.Jack babasının yaptıklarını hala unutmamış olsa da babası jackle akli dengesini yitirmeden barışmak ve bazı şeyleri düzeltmek ister ve beraber Ticno’ ya doğru yolculuk ederler. İkisi de bu yolculuğun ne kadar ilginç geçeceğinden habersizdir.  Bu ikilinin barışmak için verdiği mücadelenin konu aldığı bu filmi ailenizle birlikte keyifle izleme şansına sahipsiniz. Rider Jack iyi yazılmış senaryosuyla ve oyuncuların başarısıyla eğlenceli, komik bazen de hüzünlü bir film haline gelmiş. Komedi türünün güzel bir örneği olan bu alman yapımının yönetmen koltuğunda oturan This Lücher başarılı bir iş çıkarmış.

Rider Jack Türkçe İzle

Tür: 2015 Komedi Filmleri

Yapım: Canada

Yönetmen: This Lüscher

Oyuncular: Wolfram Berger, Rebecca Indermaur, Roeland Wiesnekker

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?