Reis Filmi İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
6,1 IMDB Puanı 7,776 Görüntülenme

Reis Filmi İzle

(2016)

Yönetmen:

Hüdaverdi Yavuz

Oyuncular:

Reha Beyoğlu, Özlem Balcı, Ercan Demirel

Reis Filmi İzle


Reis izle


Tüm Dünyanın Başarılarını Kıskandığı CumhurBaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan’ın Hayatı film oluyor İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığına kadar Olan Hayatı Reis Filmi İzle ile beyazperdeye Hüdaverdi Yavuz yönetmenliğinde yansıtılıyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Karekterini ise Reha Beyoğlu ismi Canlandırıyor.
reis-hd-film-izle

Adnan Menderes'in idam haberiyle başlayan film O dönem ülkemizdeki zor günler geçiren hakın öyküsünü anlatıyor. Aslında Ezan-ı Şerif'inde Türkçe Okunmasının Gündemde olduğu o zor günlerde CumhurBaşkanım'ız Recep Tayyip Erdoğan Buna karşı verdiği mücadele ile başlayan filmde Eşi Emine Hanımı Özlem Balcı Canlandırıyor. Filmin müzikleri ise Yücel Arzene ait. Yapımcılığı ise "Kafkasör Film Akademisi & Garantialsat Gayrimenkul parayı A.Ş." üstleniyor.
reis-yerli-film
Ülkemizde Ve Dünyada Çok Sevilen Devlet Başkanlarını Kıskandıracak Derece Sevilen CumhurBaşkanım'ız Recep Tayyip Erdoğan Bu kezde Sinema Sevenlerin Gönüllerinde Taht Kuracak Gibi Görünüyor İlk Fragmanın Ardından Merakla Beklenen Filmlerin Başını çeken Reis Filmi Sitemiz FilmKomedi.Com Adresinden Hd Şekilde İzleyebilirsiniz Tabiki Telif Haklarına Saygı Duyacağımızı Yapımcılığa Ve Siz İzleyicilemize Duyurmak İsteriz...

CumhurBaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan’ın Hayatı film oluyorReklamı Geç
30


Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Reis Filmi İzle

Reis izle

Tüm Dünyanın Başarılarını Kıskandığı CumhurBaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın Hayatı film oluyor İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığına kadar Olan Hayatı Reis Filmi İzle ile beyazperdeye Hüdaverdi Yavuz yönetmenliğinde yansıtılıyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Karekterini ise Reha Beyoğlu ismi Canlandırıyor.
reis-hd-film-izle

Adnan Menderes’in idam haberiyle başlayan film O dönem ülkemizdeki zor günler geçiren hakın öyküsünü anlatıyor. Aslında Ezan-ı Şerif’inde Türkçe Okunmasının Gündemde olduğu o zor günlerde CumhurBaşkanım’ız Recep Tayyip Erdoğan Buna karşı verdiği mücadele ile başlayan filmde Eşi Emine Hanımı Özlem Balcı Canlandırıyor. Filmin müzikleri ise Yücel Arzene ait. Yapımcılığı ise “Kafkasör Film Akademisi & Garantialsat Gayrimenkul parayı A.Ş.” üstleniyor.
reis-yerli-film
Ülkemizde Ve Dünyada Çok Sevilen Devlet Başkanlarını Kıskandıracak Derece Sevilen CumhurBaşkanım’ız Recep Tayyip Erdoğan Bu kezde Sinema Sevenlerin Gönüllerinde Taht Kuracak Gibi Görünüyor İlk Fragmanın Ardından Merakla Beklenen Filmlerin Başını çeken Reis Filmi Sitemiz FilmKomedi.Com Adresinden Hd Şekilde İzleyebilirsiniz Tabiki Telif Haklarına Saygı Duyacağımızı Yapımcılığa Ve Siz İzleyicilemize Duyurmak İsteriz…

CumhurBaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın Hayatı film oluyor

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Reis Filmi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap