Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın izle İndirmeden Online Seyret
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (76)
7.1 IMDB Puanı 1,586 Görüntülenme

Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın izle İndirmeden Online Seyret izle

Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın direk izle, Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın full izle, Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın filmi 2018 yılı İzlanda yapımı bir animasyon filmi olarak, yayınlandığı tarihten itibaren büyük küçük her yaştan izleyici kitlesine ulaşmayı başaran oldukça kaliteli bir yapım olarak göz önüne çıkmaktadır. Film IMDB'den 7.1 gibi bir puan alarak da bunu kanıtlamaktadır. Filmde anlatılan hikaye ise oldukça enteresan bir konuya sahiptir. Kutuplarda geçmekte olan bu filmde baş karakterimiz bir yağmur kuşudur. Puloi ismindeki bu sevimli kuşun annesi ile babası maalesef ki yoktur. Tek başına yaşam mücadelesi veren bu kuş, büyümeye çalışmaktadır. Kutuplardaki vahşi yaşamda küçük bedeni ile yırtıcı hayvanlardan kaçarak hayatını devam ettirmeye çalışan Puloi, oldukça zeki de bir kuştur. Zamanla zorlu ve büyük maceraların içerisine girecek olan Puloi, çok yakın ve güzel arkadaşlıklar da kuracaktır.

Reklamı Geç
30Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın direk izle, Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın full izle, Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın filmi 2018 yılı İzlanda yapımı bir animasyon filmi olarak, yayınlandığı tarihten itibaren büyük küçük her yaştan izleyici kitlesine ulaşmayı başaran oldukça kaliteli bir yapım olarak göz önüne çıkmaktadır. Film IMDB’den 7.1 gibi bir puan alarak da bunu kanıtlamaktadır. Filmde anlatılan hikaye ise oldukça enteresan bir konuya sahiptir. Kutuplarda geçmekte olan bu filmde baş karakterimiz bir yağmur kuşudur. Puloi ismindeki bu sevimli kuşun annesi ile babası maalesef ki yoktur. Tek başına yaşam mücadelesi veren bu kuş, büyümeye çalışmaktadır. Kutuplardaki vahşi yaşamda küçük bedeni ile yırtıcı hayvanlardan kaçarak hayatını devam ettirmeye çalışan Puloi, oldukça zeki de bir kuştur. Zamanla zorlu ve büyük maceraların içerisine girecek olan Puloi, çok yakın ve güzel arkadaşlıklar da kuracaktır.
Puloi: Asla Yalnız Uçamayacaksın filmi genel olarak çocuk izleyici kitlesine hitap ediyor gibi görünse de aslında büyüklerin de oldukça fazla ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Özellikle animasyon sahnelerinin kaliteli oluşu ve filmin ele aldığı konu bu konuda en büyük etken olarak göz önüne çıkmaktadır. Filmin yönetmenliğini Brim ve Thicker Then Water filmleri ile göz önüne çıkan Arni Ásgeirsson üstlenirken seslendirmen kadrosunda Jamie Oram , Harriet Perring , Iain Stuart Robertson , Richard Cotton gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap