Primal Rage: The Legend of Oh-Mah izle İndirmeden Online Full Seyret
6.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.1 /10 (71)
1,991 Görüntülenme

Primal Rage: The Legend of Oh-Mah izle İndirmeden Online Full Seyret izle

Primal Rage: The Legend of Oh-Mah direk full hd izle, Primal Rage: The Legend of Oh-Mah tek parça 1080p sansürsüz izle, Son yıllarda korku filmi tarzında oldukça fazla dikkat çekmeyi başaran Primal Rage: The Legend of Oh-Mah filmi, oldukça ilginç konusu ve sahneleri ile izleyenlerde gerilim dolu anlar yaşatmaktadır. Filmin Türkçe çevirisi olarak ise İlkel Öfke: Oh-Mah Efsanesi kullanılmaktadır. Filmde Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzeybatı'sında yer alan bir eyalete yerleşmek isteyen çift, buraya gelerek kendilerine bir ev bulurlar.

Reklamı Geç
30


Primal Rage: The Legend of Oh-Mah izle

Primal Rage: The Legend of Oh-Mah direk full hd izle, Primal Rage: The Legend of Oh-Mah tek parça 1080p sansürsüz izle, Son yıllarda korku filmi tarzında oldukça fazla dikkat çekmeyi başaran Primal Rage: The Legend of Oh-Mah filmi, oldukça ilginç konusu ve sahneleri ile izleyenlerde gerilim dolu anlar yaşatmaktadır. Filmin Türkçe çevirisi olarak ise İlkel Öfke: Oh-Mah Efsanesi kullanılmaktadır. Filmde Amerika Birleşik Devletleri’nin Kuzeybatı’sında yer alan bir eyalete yerleşmek isteyen çift, buraya gelerek kendilerine bir ev bulurlar. Çok beğenmiş oldukları bu bölgede yaşamakta olan çiftin, bölge ile bilmedikleri bir olay da vardır. Ancak başları belaya girdikten sonra öğrenmiş oldukları bu bilgi, Oh-Mah adlı efsanevi canavardır. Çift Oh-Mah adlı yaratıkla beraber mücadele etmek ve hayatta kalma mücadelesi vereceklerdir.

Primal Rage: The Legend of Oh-Mah Direk İzle

Primal Rage: The Legend of Oh-Mah filmi, ilk yayınlanmış olduğu vizyon tarihinden itibaren izleyenler tarafından oldukça fazla beğenilmiştir. Filmin konusunun yanı sıra oyuncular ve yönetmeni de oldukça fazla dikkat çekmektedir. Oyuncu kadrosunda Striptizci Zombiler, Boş Odalar, Killer in the Dark, The House With 100 Eyes filmlerinde de almış olduğu roller ile sinema severler tarafından oldukça fazla beğenilen güzel oyuncu Shannon Malone ve Mohawk, Lean on Pete, Road of Iniquity gibi filmlerin de oyuncu kadrosunda yer alan Justin Rain gibi daha birçok oyuncu yer almaktadır. Filmin yönetmeni olarak ise Patrick Magee göz önüne çıkmaktadır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar