Polisler Ve Soyguncular Filmi Full HD Tek Parça İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (202)
3,498 Görüntülenme

Polisler Ve Soyguncular Filmi Full HD Tek Parça İzle

İki kardeş hayatları boyunca birbirleri ile anlaşamamaktadırlar. Buda onları ileriki zamanda birbirlerine oldukça zıt bir mesleğe itecektir. Her fırsatta kavga etmeyi başarabilen kardeşler Jesse ve Michael kardeşlerdir. Jesse hayatının büyük bir kısmını hapiste geçirirken Michael ise başarılı bir polis memurudur. Polislikte göstermiş olduğu başarılarla övünen hatta bu başarılar nedeniyle üstün ödüllere layık görülen Michael karşılaştıkları karşısında oldukça şok olacaktı

Reklamı Geç
30


Polisler Ve Soyguncular Filmi Direl İzle, Polisler Ve Soyguncular Filmi Full İzle İki kardeş hayatları boyunca birbirleri ile anlaşamamaktadırlar. Buda onları ileriki zamanda birbirlerine oldukça zıt bir mesleğe itecektir. Her fırsatta kavga etmeyi başarabilen kardeşler Jesse ve Michael kardeşlerdir. Jesse hayatının büyük bir kısmını hapiste geçirirken Michael ise başarılı bir polis memurudur. Polislikte göstermiş olduğu başarılarla övünen hatta bu başarılar nedeniyle üstün ödüllere layık görülen Michael karşılaştıkları karşısında oldukça şok olacaktı. Jesse ise hapisten yeni çıkmıştır. Jesse hapisten çıktıktan sonra hayata tutunabilmek için elinden geleni yapar. Fakat geçim sıkıntıları e arkadaş çevresi onu tekrar suç işlemeye yönlendirecektir. Bu sebeple Jesse bir banka soymaya karar verir. Banka soygunu esnasında polis baskınından habersiz olan jesse olacaklar karşısında oldukça şaşıracaktır. Polisler tarafından bankada sıkıştırılan Jesse’nin tek kozu elinde ki rehinelerdir. Rehinelerin arasında bir adet polisin bulunması işleri daha da kızıştıracaktır. Bunun sonucunda Jesse bankadaki telefonun çaldığının farkına varır. Arayan polislerdir ve sıkı bir pazarlık olacaktır düşüncesiyle telefonu açtığında duyduğu ses ile şok olur. Çünkü arayan kişi polis kardeşi Michael’dir. Michael kardeşinin orada olmasına şok olur. Zaten araları dargın olan kardeşler pazarlığa tutuşur. Bu pazarlık oldukça zorlu geçmektedir. Michael’in tek korkusu ona zarar vermeden Jesse’yi bu işin içinden çıkaramamaktır.

Oldukça keyif alarak izlenecek bir film olmasının yanında komedi dalında oldukça fazla beğenilmiştir. Yönetmen koltuğunda Scott Windhauser oturmaktadır. Oldukça iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Michael Jai White, Quinton ‘Rampage’ Jackson, Randy Wayne, Tom Berenger, gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap