PLOEY – You Never Fly Alone İzle Full HD
4.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.5 /10 (8)
- IMDB Puanı 291 Görüntülenme

PLOEY – You Never Fly Alone İzle Full HD

(2017 - İzlanda)

Yönetmen:

Arni Ásgeirsson

Oyuncular:

-
PLOEY - You Never Fly Alone İzle, PLOEY - You Never Fly Alone Tek Parça İzle PLOEY - You Never Fly Alone filminin yönetmen koltuğunda Kan Sudan Daha Güçlü, Annas Dag ve Brim gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Arni Asgeirsson yer almaktadır. 1972 İzlanda doğumlu olan yönetmenin yapmış olduğu film, herkes tarafından izlenebilir. İzleyicilerini oldukça eğlendirilen bu film, izleyenler tarafından beğeni toplamayı başaracaktır. Animasyon filmi olarak izleyicilerinin karşına çıkan bu filmin çekimleri 2017 yılında, İzlanda’da gerçekleştirilmiştir.

Reklamı Geç
30

PLOEY – You Never Fly Alone İzle

PLOEY – You Never Fly Alone İzle, PLOEY – You Never Fly Alone Tek Parça İzle PLOEY – You Never Fly Alone filminin yönetmen koltuğunda Kan Sudan Daha Güçlü, Annas Dag ve Brim gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Arni Asgeirsson yer almaktadır. 1972 İzlanda doğumlu olan yönetmenin yapmış olduğu film, herkes tarafından izlenebilir. İzleyicilerini oldukça eğlendiren bu film, izleyenler tarafından beğeni toplamayı başaracaktır. Animasyon filmi olarak izleyicilerinin karşına çıkan bu filmin çekimleri 2017 yılında, İzlanda’da gerçekleştirilmiştir.

Filmin ana karakterinde oldukça sevimli olan, küçük bir yağmurkuşu yer almaktadır. Bu kuş, arkadaşları tarafından oldukça sevilmektedir. Ailesiyle birlikte olan bu kuşun ailesi sonbaharda göç etmek zorunda kaldıkları için gitmişlerdir. Ancak bu kuş ailesiyle beraber uçarak, onlarla gidememiştir. Çünkü küçük olduğu için daha uçmayı tam olarak öğrenememiştir. Bu sebepten dolayı da ailesiyle beraber göç edememiş, ilk bulunduğu yerde kalmıştır. Ancak burada baş etmesi gereken düşmanları ve sürdürmesi gerektiği bir hayatı vardır. Bu yüzden bahar gelene ve sevdiğine kavuşana kadar kendi başına mücadele etmeyi öğrenmesi gerekmektedir. Ancak bu düşmanları yüzünden pekte kolay olmayacaktır.

PLOEY – You Never Fly Alone Tek Parça İzle

Friðrik Erlingsson tarafından kaleme alınmış olan PLOEY – You Never Fly Alone filmi, izleyicilerini oldukça eğlendirmiştir. Yoğun ilgi görecek olan ve izleyenler tarafından büyük bir beğeni toplayacak bu filmin seslendirme ekibinde başarılı isimler yer almaktadır. Bu isimler sayesinde yapılmış olan film, daha başarılı bir hale gelmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "PLOEY – You Never Fly Alone İzle Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap