Planet Terror İzle İndirmeden Online Full Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (41)
975 Görüntülenme

Planet Terror İzle İndirmeden Online Full Seyret izle

Planet Terror direk izle, Planet Terror sansürsüz izle, Planet Terror Türkçe Dublaj izle, Planet Terror Full izle Planet Terror filmi izleyicilerini aksiyon, komedi ve korku türlerinde karşılamaktadır. Görsel efektleri ile izleyicileri büyüleyecek olan bir filmdir. Filmde büyük bir patlama yaşanmaktadır ve bu patlama sonucunda ise etrafa kimyasal bir gaz yayılmıştır. Patlamayı duyan William ve Doktor Block dışarı çıktıkları zaman hiç beklemedikleri bir manzara ile karşılaşmaktadırlar. Bu gazı soluyan her kişi birer caniye dönüşmektedir. Kimyasal gazı soluyan her kişi daha saldırgan bir hale gelmektedir ve birbirlerine sürekli olarak zarar vermektedirler. Bu kişilerin saldırganlığı ise zamanla giderek artmaktadır ve her yere büyük bir korku salmaktadırlar. Dansçı olan Cherry kimyasal gazı soluyan kişiler tarafından bacağı koparılmıştır. Cherry, William ve Doktor Block olayı araştırmaya başlamaktadırlar. Filmin sonu ise izleyiciler için büyük bir merak konusudur.
Load 2 3 4 5 Fragman

Reklamı Geç
30


Planet Terror direk izle, Planet Terror sansürsüz izle, Planet Terror Türkçe Dublaj izle, Planet Terror Full izle Planet Terror filmi izleyicilerini aksiyon, komedi ve korku türlerinde karşılamaktadır. Görsel efektleri ile izleyicileri büyüleyecek olan bir filmdir. Filmde büyük bir patlama yaşanmaktadır ve bu patlama sonucunda ise etrafa kimyasal bir gaz yayılmıştır. Patlamayı duyan William ve Doktor Block dışarı çıktıkları zaman hiç beklemedikleri bir manzara ile karşılaşmaktadırlar. Bu gazı soluyan her kişi birer caniye dönüşmektedir. Kimyasal gazı soluyan her kişi daha saldırgan bir hale gelmektedir ve birbirlerine sürekli olarak zarar vermektedirler. Bu kişilerin saldırganlığı ise zamanla giderek artmaktadır ve her yere büyük bir korku salmaktadırlar. Dansçı olan Cherry kimyasal gazı soluyan kişiler tarafından bacağı koparılmıştır. Cherry, William ve Doktor Block olayı araştırmaya başlamaktadırlar. Filmin sonu ise izleyiciler için büyük bir merak konusudur. Acaba patlayan gizemli gaz neydi? Kimyasal gazı soluyan insanlar için bir tedavi bulunabilir miydi? İzleyenler büyük bir aksiyon içerisinde filmi, ekrandan gözlerini ayırmadan merakla izleyeceklerdir.
Planet Terror filmi Amerikan yapımdır ve izleyicileri ile 27 Temmuz 2017 tarihinde buluşmuştur. Filmin yönetmenliğini ve yazarlığını ise Robert Rodriguez üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Bruce Willis, Kurt Russell, Danny Trejo, Rose McGowan ve Josh Brolin bulunmaktadır. Filmin imdb puanı ise 7,1’dır. Film izleyicileri görsel efektleri ile oldukça fazla etkilemektedir. Oldukça keyifli bir yapım film severlere filmkomedi.com tarafından sunulmaktadır. Filmkomedi.com iyi seyirler dilemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap