Pete ve Ejderhası – Pete’s Dragon
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (2)
7.3 IMDB Puanı 3,880 Görüntülenme

Pete ve Ejderhası – Pete’s Dragon

(2016)

Yönetmen:

David Lowery

Oyuncular:

Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oakes Fegley

Pete ve Ejderhası Full Hd İzleyin


Disney’in filmlerinden biri olan “pete ve ejderhası” Pete ismindeki yetim bir çocuk, Pete’in dostu ve ejderhası elliott ve çılgın maceralarını konu alıyor.

Reklamı Geç
30


Pete ve Ejderhası Full Hd İzleyin

Disney’in filmlerinden biri olan “pete ve ejderhası” Pete ismindeki yetim bir çocuk, Pete’in dostu ve ejderhası elliott ve çılgın maceralarını konu alıyor. Yaşlı ve neşeli görünen ahşap oymacısı bay meacham yıllardır mahalle çocuklarını etrafında toplayarak Kuzeybatı pasifik’te mağaranın içinde yaşayan acımasız ejderha hikayeleri anlatan neşeli bir adamdır. Orman bekçisi olan kızı grace nasıl olsa da bir gün Pete ile karşılaşacak ve babasının gerçeği söylediğine kendi gözleri ile görerek inanacaktır. 10 Yaşında olan, ailesi ve evi olmayan gizemli çocuk Pete, ormanın derinliklerinde Elliott isimli yeşil, dev bir ejderha ile birlikte yaşadığını iddia etmektedir. Pete’in anlattığı ejderha Elliott, Bay Meacham’ın hikayelerindeki ejderhaya son derece benzemektedir. Aslında hiçte korkunç bir ejderha değildir. Grace, babası jack’in ve 11 yaşındaki Natalie’nin yardımıyla Pete’in geldiği, ait olduğu yeri ve ejderhayla ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için yola koyulur. Grace bakalım tüm bu gizemi nasıl çözebilecek…

filmkomedi pete ve ejderhası

Pete ve Ejderhası Full Hd İzleyin

Yönetmen koltuğunda David Lowery yer alırken oyuncu kadrosunda Oakes Fegley, Oona Laurence, Robert Redford gibi isimler yer alıyor. Filmin başrollerini ise Grace rolündeki Bryce Dallas Howard ve küçük Pete rolündeki Oakes Fegley üstleniyor. İzleyelim, Görelim… filmkomedi.com ile full hd filmi izleyebilirsiniz.
pete ve ejderhası

Filmkomedi.com İyi Seyirler Diler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Pete ve Ejderhası – Pete’s Dragon" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap