Permission izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (120)
2,617 Görüntülenme

Permission izle Full HD Tek Parça izle

2017 yılı ABD yapımı olan Permission içerisinde hem komediyi hem de dram konusunu barındırıyor. Filmde Anna çok sevdiği sevgili ile neredeyse evlenmek üzeredir. Gayet hoş ve bakımlı bir kadın olan Anna’nın evlilik konusunda ise oldukça büyük endişeleri vardır. Bu genç ve güzel kadın çok sevdiği erkek arkadaşının evlendikten sonra da bu şekilde davranıp davranmayacağı konusunda emin değildir ve oldukça da endişelidir. Bu konuda araştırmalar yapar, fikirler alır. Daha sonra ise bu yaptığı araştırmalar sonucunda öğrendiklerini derleyerek anlatmaya başlar.


Reklamı Geç
30


Permission sansürsüz izle, Permission direk izle 2017 yılı ABD yapımı olan Permission içerisinde hem komediyi hem de dram konusunu barındırıyor. Filmde Anna çok sevdiği sevgili ile neredeyse evlenmek üzeredir. Gayet hoş ve bakımlı bir kadın olan Anna’nın evlilik konusunda ise oldukça büyük endişeleri vardır. Bu genç ve güzel kadın çok sevdiği erkek arkadaşının evlendikten sonra da bu şekilde davranıp davranmayacağı konusunda emin değildir ve oldukça da endişelidir. Bu konuda araştırmalar yapar, fikirler alır. Daha sonra ise bu yaptığı araştırmalar sonucunda öğrendiklerini derleyerek anlatmaya başlar.

 

Komedi, dram ve romantizmi içerinde barındıran bu film 2017 yılında sinemalarda yerini aldı. Güzel ve farklı konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran filmde yönetmen koltuğunda Brian Crano oturuyor. İzleyenleri hem kahkahaya hem hüzne boğan filmin senaristliğini ise yönetmen koltuğunda oturan Brian Crano yapıyor. Konusu kadar oyuncularıyla da göz dolduran filmde, Dan Stevens, Rebecca Hall, Jason Sudeikis, Gina Gershon, Francois Arnaud, Sarah Steele, Morgan Spector, Raul Castillo, Michelle Hurst, Bridget Everett, David Joseph Craig, Lindsey Elizabeth gibi yetenekli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Sevilerek izlenen bu film başarılı oyuncu kadrosu, yönetmeni, senaristi ve konusuyla oldukça fazla dikkat çekmiş ve beğeni kazanmıştır. İzleyenlerin kahkahaya boğuldu film vizyona girdikten sonra da birçok film sitesinde izleyici karşısına çıkmış, hala da izleyicileri ile buluşmaya devam etmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap