Pasifik Savaşı İzle Türkçe Dublaj 720p
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (34)
784 Görüntülenme

Pasifik Savaşı İzle Türkçe Dublaj 720p izle

Pasifik Savaşı filmi full HD sansürsüz tek parça izle, Pasifik Savaşı filmi Türkçe dublaj full HD izle Pasifik Savaşı filmi izleyicilerini görsel efektleri ve konusu ile oldukça etkileyecek bir yapımdır. Filmin izleyicileri ile buluşma tarihi ise 19 Temmuz 2013’tür. Filmde Dünya’da bir anda denizden Kaju adında yaratıklar yükselmeye başlamaktadır. Ortaya çıkan bu canavarlar ise insanların sonunu getirmeye çalışmaktadır. İnsanlar ellerinde bulunan bütün kaynaklar ile bu yaratıklar ile savaşmaya başlamaktadırlar. Milyonlarca insan canavar istilasından sonra hayatlarını kaybetmiştir ve insanların ellerindeki kaynaklar savaş nedeni ile tükenmeye başlamıştır. Dev canavarlarla savaşmak için ise bir tür silah icat edilir. İcat edilen bu silahlara ise Jaeger adı verilmektedir. Jaeger’ler ise iki pilotu beyin gücü ile yönetilmektedir. Fakat Kajuların gücü karşısında Jaeger’ler bile duramamaktadır. İnsanlara ise bu noktada bir pilot ve deneyimsiz bir stajer umut olmaktadır.

Reklamı Geç
30


Pasifik Savaşı filmi full HD sansürsüz tek parça izle, Pasifik Savaşı filmi Türkçe dublaj full HD izle Pasifik Savaşı filmi izleyicilerini görsel efektleri ve konusu ile oldukça etkileyecek bir yapımdır. Filmin izleyicileri ile buluşma tarihi ise 19 Temmuz 2013’tür. Filmde Dünya’da bir anda denizden Kaju adında yaratıklar yükselmeye başlamaktadır. Ortaya çıkan bu canavarlar ise insanların sonunu getirmeye çalışmaktadır. İnsanlar ellerinde bulunan bütün kaynaklar ile bu yaratıklar ile savaşmaya başlamaktadırlar. Milyonlarca insan canavar istilasından sonra hayatlarını kaybetmiştir ve insanların ellerindeki kaynaklar savaş nedeni ile tükenmeye başlamıştır. Dev canavarlarla savaşmak için ise bir tür silah icat edilir. İcat edilen bu silahlara ise Jaeger adı verilmektedir. Jaeger’ler ise iki pilotu beyin gücü ile yönetilmektedir. Fakat Kajuların gücü karşısında Jaeger’ler bile duramamaktadır. İnsanlara ise bu noktada bir pilot ve deneyimsiz bir stajer umut olmaktadır. Filmin sonu izleyenler için merak konusu olmaktadır. Acaba bu iki insan Dünya’yı Kajulardan kurtarabilecek miydi?
Pasifik Savaşı filmi macera, aksiyon ve bilim kurgu türlerinden oluşmaktadır. Bu etkileyici filmin yönetmeni ise Guillermo del Toro’dur. Filmin senaryosu ise Travis Beacham’a aittir. Filmin oyuncuları arasında ise birçok başarılı isme yer verilmektedir. Bu isimlerden bazıları ise Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day ve Ron Perlman’dır. İzleyiciler aksiyon dolu sahneleri izlerken, kendilerini hiç beklemedikleri büyük bir macera içerisinde bulacaklardır. Filmi ekrandan gözlerini ayırmadan izleyeceklerdir. Filmkomedi.com izleyicilerine keyifli seyirler dilemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap