Parçalanmış izle 2017 Tek Parça Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
739 Görüntülenme

Parçalanmış izle 2017 Tek Parça Full HD

(2017-ABD)

Yönetmen:

M. Night Shyamalan

Oyuncular:

James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley
Ziyaret ve işaretler filminin yapımcılığını üstelenen ve senaryosunu üstlenen kişiler, Parçalanmış filminde de damga vuracak konular işlemekte ve birbirinden yetenekli oyuncular ile karşınıza çıkmaktadır.

Reklamı Geç
30

Parçalanmış izle

Ziyaret ve işaretler filminin yapımcılığını üstelenen ve senaryosunu üstlenen kişiler, Parçalanmış filminde de damga vuracak konular işlemekte ve birbirinden yetenekli oyuncular ile karşınıza çıkmaktadır.

Sıradan gelişi güzel bir gün içinde üç kız kardeş arabalarına binip babalarını beklemektedir. Tam o esnada başa biri gelir ve şoför koltuğuna oturarak hiçbir şey olmamış gibi arabayı sürmektedir. Arka koltukta oturan iki kız kardeş tepkilerini dile getirirken muavin koltuğunda oturan kardeşten hiçbir tepki gelmemektedir. Sadece baka kalmış ve olayın gidişatına göre izlemeye devam etmektedir.

Araba durduktan ve indikten sonra yer altındaki su borularının olduğu bölüme gelirler ve en arkada bulunan oda kapatılmak üzere uzun süre zarfında onların yanına gelmez. Bunun devamında arabayı süren adam ortaya çıkmaktadır. Bir çok kimliği barındıran bu adam çeşit çeşit rollere bürünmektedir. Orada bulunmalarının tek nedenini bilen kız susar ve çevresindekilere herhangi bir şey söylememektedir.

Parçalanmış Full HD izle

Altıncı hissin ne kadar güçlü olacağını ve nasıl bir başarı takip edeceğini amaçlayan bu yapım uzun süre konuşulmuş ve dillerden düşmemiştir. 23 ayrı kimliğe bürünen ve insanların her daim neler yapabileceğini sezinleyen bir adam ve etrafındakiler ile geçen bu yapımda sizlerde soluksuz olarak filmi izleyecek ve uzun süre hafızanızdan silinmeyecek bir filme tanık olacaksınız.

Parçalanmış filminin korku kategorisinde olmayıp gerilim içerikli olması grafikten kaynaklanan bir yapım ile bizleri karşı karşıya getirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Patron Bebek izle Türkçe Dublaj Full HD başlıklı filmimizde Patron Bebek filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Parçalanmış izle 2017 Tek Parça Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap